poniedziałek, 22 listopada 2021

535 zł premii na Black Week od BNP Paribas

 

Po ostatnich podwyżkach stóp procentowych banki serwują nam coraz lepsze promocje. Ma to odzwierciedlenie w wysokościach nagród. Do tego grona niewątpliwe zalicza się BNP Paribas, który oferuje aż 535 zł premii.

 
Okres promocji

Promocja trwa od 22/11/21 do wyczerpania puli 2.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 29/11/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Podpisanie umowy oraz aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 12/12/21. Po tych wszystkich formalnościach czas na działania w kierunku zdobycia premii.

Pierwszą nagrodę, jaką jest jest bon do serwisu Legimi o wartości 35 zł, otrzymamy za podpisanie umowy.

Aby zdobyć drugą nagrodę w formie vouchera o wysokości 50 zł do sklepów sieci Biedronka należy do 12 grudnia 2021 r.:

  • wykonać min. 1 transakcję BLIK (do niej zliczana jest płatność w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak i w internecie).

 

Trzecia nagroda w wysokości 200 zł  w formie e-kodu Allegro wymaga spełniania warunków pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności do 31 grudnia 201 r.

 

  • wykonania płatności bezgotówkowych kartą na min. 400 zł (w punktach stacjonarnych i/lub w internecie).

 

Czwarta nagroda czyli 250 zł w formie e-kodu Allegro wymaga spełniania warunków pierwszej,  drugiej i trzeciej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności  do 31 stycznia 2022 r.:

 

  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku);
  • wykonania płatności bezgotówkowych kartą na min. 300 zł (w punktach stacjonarnych i/lub w internecie).

 

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 22/12/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca grudnia. Informacja o przyznaniu drugiej i trzeciej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 26/01/22 i trafi on do nich do końca stycznia. Zaś czwarta nagroda wiąże się z informacją do dnia 23/02/22 i przekazanie do końca lutego 2022 r.


Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 5 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Tak jak zaznaczyłem na początku, premia jest rekordowa. Warunki do jej zdobycia nie są szczególnie trudne, ale większość nagrody (50 zł do Biedronki i 450 zł do Allegro) w łatwy sposób przełożyć na gotówkę.
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz