czwartek, 28 maja 2020

Loteria Visa 2020

Jeszcze kilka lat brałem udział w wielu konkursach. Muszę przyznać, iż od czasu do czasu udało mi się zdobyć mniej lub bardziej wartościową nagrodę. Jednakże zazwyczaj wiązało się to z jakimś wkładem jak i pochłaniało sporo czasu. Dlatego też od tego odszedłem, lecz zdarza mi się jeszcze czasem zaangażować w jakąś loterię. Pod warunkiem, iż wymaga ona jedynie minimalnego wkładu.Tak jest z loterią VISA.


Okres promocyjny loterii

Akcja promocyjna trwa od 27/05/20 do 30/06/20.

Adresaci loterii

Uczestnikiem loterii może być posiadacz karty Visa, za pomocą której dokona płatności za towary bądź usługi.

Warunki udziału

Aby wziąć udział w loterii należy spełnić łącznie następujące warunki: 

  • dokonać zgłoszenia swojego udziału w loterii, poprzez wejście na stronę internetową  i kliknięcie przycisku „Zarejestruj się”, a następnie:
  • przy pomocy zarejestrowanej karty dokonać płatności o dowolnej wartości za towary lub usługi. 

Za każdą płatność przyznawany jest jeden los w loterii, który bierze udział w losowaniu nagród. Przy czym szczególnie premiowane są transakcje w sieci sklepów Żabka i na AliExpress. Płatność w tych punktach jest nagradzana podwójnym losem.

Nagrody

Nagrodami w loterii to:

  • Nagroda Tygodniowa III Stopnia w postaci e-vouchera uprawniającego do odbioru wybranej przez Zwycięzcę przekąski marki Haps w sklepach sieci Żabka o wartości 0,83 USD (w sumie 35.000 szt. - w każdym z losowań tygodniowych zostanie wylosowanych po 7.000 sztuk);
  • Nagroda Tygodniowa II Stopnia w postaci e-kodu rabatowego o wartości 5,00 USD do serwisu AliExpress (w sumie 17.500 szt. - w każdym z losowań tygodniowych zostanie wylosowanych po 3.500 sztuk);
  • Nagroda Tygodniowa I Stopnia w postaci samochodu Toyota Corolla TS Kombi o wartości 16.445,29 USD (w sumie 5 sztuk - w każdym z losowań tygodniowych zostanie wylosowana jedna sztuka).

Każdy uczestnik może wziąć udział w loterii dowolną liczbę razy i może wygrać  dowolną liczbę Nagród Tygodniowych II i III stopnia oraz maksymalnie jedną Nagrodę Tygodniową I stopnia.

Termin losowania nagród

Losowanie nagród odbędzie się 15/06/20, 19/06/20, 26/06/20, 3/07/20 i 10/07/20.

Powiadomienie laureatów
 
Laureaci Nagród Tygodniowych II i III stopnia zostaną powiadomieni za pośrednictwem wiadomości e-mail w terminie 17 dni od dnia losowania. W tejże wiadomości będzie również zawarta nagroda.

Laureaci Nagród Tygodniowych I stopnia zostaną powiadomieni telefonicznie w dniu losowania bądź w dniu roboczym następującym po terminie losowania.

Podsumowanie

Wydaje mi się, iż ubiegłoroczna loteria była trochę lepsza. Niemniej i w tej akcji wezmę udział. W końcu losy będzie można zdobywać mimochodem w czasie zwykłych transakcji kartą.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz