czwartek, 18 czerwca 2020

250 zł za darmowy rachunek w BNP Paribas

W kolejnej promocji pt. "Radosne konto" BNP Paribas proponuje nam 250 zł w gotówce. Warunki są dosyć proste, więc może i w tym przypadku będzie radośnie.


Okres promocji

Akcja trwa od 18/06/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 5/07/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej musi nastąpić do 19/07/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie łatwych warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy w lipcu 2020 r.:

  • wykonać minimum 3 transakcje BLIK (mogą być one internetowe bądź w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych);
  • wykonać minimum 3 przelewy z konta osobistego za pomoc bankowości elektronicznej (GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile).

Druga nagroda w wysokości 150 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w sierpniu i we wrześniu 2020 r.: 

  • wykonania minimum 3 przelewów z konta osobistego za pomoc bankowości elektronicznej (GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile);
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 20/08/20 i zostanie przekazana do końca wakacji. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 23/10/20 i zostanie dostarczona do końca października.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku). W przypadku drugiej nagrody nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

Typowa promocja dla tego banku. Plusem jest nagroda w formie gotówki.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz