środa, 17 czerwca 2020

E-bon w wysokości 20 zł w Auchan

Sklepy prześcigają się w ofertach dodatkowych bonusów. Wszystko po, aby zostawić swoje pieniądze właśnie u nich. Przez to, iż nieco przyzwyczaiłem się do tego, w ostatni weekend czułem się trochę nieswojo. Bowiem nie miałem żadnego "interesu", aby udać się do konkretnej placówki (Carrefour mam trochę za daleko). Miało to jednak i dobre strony, gdyż mogłem porównać ofertę produktową bez żadnych dodatkowych wabików. Jednakże w najbliższy weekend już tak nie będzie.


Wszystko za sprawą powrotu promocji e-bonów w Auchan. W jej ramach będzie można ponownie otrzymać kupon o wartości 20 zł. Aby skorzystać z oferty należy zrobić zakupy w dniach 18-20/06/20 za min. 200 zł. Wspomniana kwota nie obejmuje zakupu mleka początkowego, alkoholu, papierosów, doładowań elektronicznych ani paliwa. Otrzymany kupon będzie można zrealizować w dniach 27-28/06/20. Ważne, aby to był ten sam hipermarket, w którym został wydrukowany. Oczywiście, kto planuje WIELKIE zakupy, warto je podzielić na klika dużych i tym samym otrzymać wielokrotność e-bonów.

Szczegółowy Regulamin Promocji jeszcze nie pojawił się na stronie sieci, więc trzeba go szukać w Punkcie Obsługi Klienta.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz