wtorek, 2 czerwca 2020

Akcja Bumerang w Auchan

Komu bliżej do Auchan niż do Carrefour, to może skorzystać z Akcji Bumerang. Jej nazwa jest nieprzypadkowa, bo wiąże się z powrotem e-bonów, które to były rozdawane w zeszłym miesiącu. Do zyskania jest ponownie 20 zł za dokonanie zakupów w kwocie min. 200 zł.


Aby skorzystać z oferty należy zrobić zakupy w dniach 4-10/06/20 za wspominane min. 200 zł. Kwota ta nie obejmuje zakupu mleka początkowego, alkoholu, papierosów, doładowań elektronicznych ani paliwa. Należy przy tym pamiętać, aby przed dokonaniem transakcji zeskanować swoją kartę Skarbonka. W zmian za to otrzymamy e-bon o wartości 20 zł na kolejne zakupy. Będzie można go zrealizować w dniach 18-20/06/20. Ważne, aby to był ten sam hipermarket, w którym został wydrukowany.

Dodam jeszcze, iż jeżeli ktoś robi większe zakupy, to warto je tak podzielić, aby kwota na paragonie były równa lub nieco większa niż 200 zł. W ten sposób można zwiększyć ilość e-bonów.

Regulamin promocji.

1 komentarz:

  1. Kto jeszcze nie dodał karty Skarbonka do aplikacji mobilnej może dodatkowo zgarnąć 10 zł. Wymagana jest transakcja za min. 100 zł w dn. 4-10/06/20.

    OdpowiedzUsuń