wtorek, 2 czerwca 2020

Premia 150 zł lub 250 zł od BNP Paribas

BNP Paribas chyba polubił akcje z wyborem nagród. Tak też jest w nowej promocji pt. "Na stacji korzyści". Do zdobycia jest 150 zł w gotówce lub 250 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania na stacjach marki Orlen.


Okres promocji

Akcja trwa od 1/06/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 30/06/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza kurier. Aktywacja karty musi nastąpić do 15/07/20.

Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a te zależą od nagrody. W przypadku gotówki przedstawiają się one następująco:

Aby zdobyć pierwsze 75 zł należy w lipcu wykonać:

  • min. 3 przelewy z konta osobistego za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej (mogą tutaj być przelewy na swoje konto w innym banku);
  • min. 3 transakcje BLIK (warunek ten spełnią wszelkie płatności w tradycyjnym sklepie bądź w internecie).

Druga nagroda, kolejne 75 zł, wymaga spełnienia warunków otrzymania pierwszej nagrody, a ponadto należy w sierpniu:

  • wykonać min. 3 przelewy z konta osobistego za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej (mogą tutaj być przelewy na swoje konto w innym banku);
  • zapewnić wpływ/y na łączną kwotę min. 1.000 zł (przelewy z własnego konta w innym banku również spełniają ten warunek).

Większa nagroda, czyli karta podarunkowa do sieci Orlen. wymaga spełnienia warunków zarówno w lipcu jak i w sierpniu. W obu tych miesiącach należy:

  • wykonać min. 5 przelewów z konta osobistego za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej (mogą tutaj być przelewy na swoje konto w innym banku);
  • wykonać min. 5 transakcji BLIK (warunek ten spełnią wszelkie płatności w tradycyjnym sklepie bądź w internecie);
  • zapewnić wpływ/y na łączną kwotę min. 1.000 zł (przelewy z własnego konta w innym banku również spełniają ten warunek).

Informacja o zdobyciu nagrody w postaci gotówki (pierwsze 75 zł) zostanie nam przesłana do dn. 21/08/20. Drugie 75 zł wiąże się z informacją do dn. 24/09/20. Wypłata nagród nastąpi odpowiednio 31/08/20 i 24/09/20. W przypadku kart podarunkowych Orlen na informację o zdobyciu nagrody musimy poczekać do 24/09/20. Nagroda zostanie nadana pocztą na wskazany adres do 30/09/20.  

Niezależnie od nagrody, istotną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o jej zdobyciu, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Jak dla mnie zdecydowanie ciekawsza jest opcja związana z Orlen. To aż 100 zł więcej za niewiele więcej "pracy". I chyba tylko dla tej nagrody opłaca się wejść w tą akcję.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz