środa, 3 czerwca 2020

Rekordowa premia od Alior Bank

Po dłuższym okresie przestoju Alior Bank postanowił wrócić do "gry". I zrobił to z przytupem. Bowiem do zgarnięcia jest aż 300 zł w gotówce, a jak się połączy akcję z programem Bezcenne Chwile to ta kwota wzrasta do 350 zł. Na tym jednak bilans zysków się nie kończy.


Okres promocji

Promocja pt. "z nami najlepiej - 4 edycja" trwa od 1/06/20 do 31/07/20.

Adresaci promocji

Z promocyjnej oferty nie mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat posiadały konto (również walutowe) bądź Kartę Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego (w tym walutowego), konta firmowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza z oferty. Natomiast uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o Konto Jakże Osobiste od 1/12/19 do 31/05/20.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek z strony internetowej banku. Umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożeniu wniosku. Już za samo podpisane umowy otrzymamy pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł. Pozostałe 200 zł jest podzielone na 8 części po 25 zł. Aby je zdobyć trzeba w każdym miesiącu po miesiącu podpisania umowy realizować następujące warunki:

  • zapewnić wpływ o łącznej wysokości min. 1.500 zł (najprościej tutaj wykonać przelew z naszego konta w innym banku);
  • wykonać min. 3 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej (wyłączone są z tego różnego rodzaju "ułatwiacze" obrotu kartą);
  • zalogować się do aplikacji mobilnej.

Każda z nagród będzie przekazywana na konto uczestnika do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Dodatkowym wabikiem jest promocja związana z programem Bezcenne Chwile. Można w niej zyskać dodatkowe 50 zł w postaci 3.400 punktów wymiennych na vouchery w programie Bezcenne Chwile. W tym celu należy zarejestrować swoją kartę debetową Mastercard w bankowości elektronicznej lub na stronie programu, a następnie w ciągu 30 dni wykonać 5 dowolnych płatności bezgotówkowych przy użyciu wspomnianej karty. Punkty zostaną nam przyznane w ciągu 5 dni po zrealizowaniu ostatniej wymaganej transakcji. Promocja jest dostępna do 30/07/20, lecz warto tutaj się pospieszyć ze względu na ograniczoną pulę nagród.

Regulamin promocji punktów powitalnych. 

Wartość dodana

Odnośnie cech konta i związanych z nim korzyści odsyłam do mojego poprzedniego wpisu. Trzeba przyznać, iż jest ich trochę. W skrócie schemat korzyści, które można wybrać do konta przedstawia się następująco:
Dwie z nich są bezpłatne, zaś kolejna to koszt 3,50 zł miesięcznie. Według mnie najlepsze z nich to zwrot 1 % za płatności zbliżeniowe telefonem (do 20 zł miesięcznie) i podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (3 % do 20.000 zł). Korzyści możemy dowolnie zmieniać w zależności od naszych upodobań i potrzeb.

Warunki bezpłatności konta

Darmowość konta i karty można zapewnić przez miesięczny  wypływ 1.500 zł (ważne, aby ta kwota stanowiła jeden przelew - proszę na to zwrócić uwagę!) i obrót kartą na kwotę 300 zł (wliczają się w to wspomniane wyżej płatności zbliżeniowe telefonem, więc spełniając ten warunek jesteśmy już 3 zł na plusie). Tutaj trzeba przyznać, iż trzeba trochę bardziej się "wysilić", iż w przypadku konkurencji. Brak spełnienia tych warunków może na razić nas na koszt 15 zł (10 zł za konto w razie braku odpowiedniego wpływu i 5 zł za kartę w przypadku braku odpowiedniego obrotu). Oczywiście po otrzymaniu puli premii z samej karty można zrezygnować.

Podsumowanie

Posiadam konto w Alior Bank już od dłuższego czasu. To bardzo dobre konto, w moim mniemaniu jedne z najlepszych (obok Konta 360º w Millennium i Konta Jakie Chce w Santander), choć stawia pewne wymogi. Niemniej oferuje za to szereg korzyści, zarówno dla "wydających" jak i "oszczędzających". Zachęcam więc do ich wypróbowania i wzbgacenia się o tych klika stówek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz