środa, 3 czerwca 2020

300 zł za mKonto Intensive w mBanku

mBank ponownie rozpoczął promocje mKonta Intensive. To już III edycja skierowana do nieco zamożniejszych klientów. Wysokość nagrody nie uległa zmianie, a więc jest to nadal 300 zł do wzięcia. 


Okres promocji

Akcja trwa od 1/06/20 do 31/08/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1/01/17.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową. Konieczne przy tym jest zaakceptowanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Po podpisaniu umowy pozostaje już jedynie spełnianie warunków oferty. A tutaj jest do zgarnięcia 6 bonusów po 50 zł. Otóż w każdym z 6 miesięcy, począwszy od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy z bankiem, należy realizować płatności bezgotówkowe za pośrednictwem karty debetowej i/lub BLIKa na sumę min. 2.500 zł. Wypłata bonusów zostanie sfinalizowana do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków do jego uzyskania.

Dla zobrazowania wymaganych czynności wklejam tutaj rozpiskę przykładowych dat.Warunki bezpłatności konta

Konto Intensive to bardzo drogi rachunek. Jego miesięczny koszt wiąże się z opłatą 49,50 zł (!). Jednakże tej opłaty można się pozbyć poprzez wpływ na konto kwoty min. 7.000 zł. Tym wpływem może być przelew z naszego konta w innym banku, co nieco ułatwia sprawę. Druga opcja zwolnienia z tej opłaty to łączna suma zdeponowana w banku w kwocie co najmniej 100.000 zł. Standardowa karta do tego konta (MasterCard Intensive) na szczęście jest bezpłatna.Podsumowanie

To już trzecia edycja promocji konta dla "zamożnych". Niemniej można pokusić się o te 300 zł, a po spełnieniu warunków i zdobyciu premii, przekształcić nasze mKonto Intesive w darmowe eKonto. Alternatywą są zdecydowanie prostsze warunki, ale i mniejsza premia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz