czwartek, 4 czerwca 2020

800 zł z kartą kredytową VISA od Santander Bank Polska

Promocja Visa PajacykDla tych, którzy nie są zainteresowani akcją "monetową" Santander Bank Polska przygotował drugą edycję promocji 800 zł z kartą kredytową VISA. Premia jest tutaj o wiele wyższa, ale warunki do zdobycia całej puli trudniejsze.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/06/20 do 30/09/20.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób, które na dzień 31/05/20 nie posiadały karty Visa Silver "Akcja Pajacyk".

Warunki uczestnictwa

Jeżeli spełniamy te warunki to wystarczy złożyć wniosek o wyżej wymienioną kartę. Istotne, aby wyrazić tutaj zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną, na elektroniczny kanał kontaktu oraz przetwarzanie danych przez bank w celach marketingowych.   Po pozytywnej decyzji banku i podpisaniu umowy czas na realizację warunków promocji. Tak jak podkreślałem na wstępnie do zgarnięcia jest aż 800 zł, a składa się na to:

  • do 600 zł zwrotu za płatności kartą Visa Silver "Akcja Pajacyk" przez 12 miesięcy (1 % zwrotu, maksymalnie 50 zł w miesiącu). Zwrot jest naliczany już w momencie uruchomienia karty, więc dobrze podpisać umowę na początku danego miesiąca. Organizator zastrzega, iż do moneyback nie wliczają się transakcje "szczególne", więc pozostają tutaj zwykłe płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych bądź w internecie. Premia będzie wypłacana miesięcznie, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.
  • 150 zł za zawarcie umowy o pierwszą dodatkową kartę kredytową. Dodatkowa karta kredytowa jest wyrabiana dla wskazanej przez nas bliskiej osoby  powyżej 13 roku życia (np. żony czy męża) w ramach przyznanego wcześniej limitu. Transakcje nią dokonane obciążają rachunek naszej karty. Taką umowę należy zawrzeć do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną. Nagroda trafi do nas w grudniu 2020 r.
  • 50 zł za zawarcie umowy o mobilną kartę kredytową. Terminy są to analogiczne jak w przypadku karty dodatkowej. A więc, aby zdobyć tą nagrodę należy zawrzeć umowę do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowę o kartę główną. Wymagane jest tutaj posiadanie telefonu z Androidem, funkcją NFC oraz aplikacją Santander mobile. Nagroda również zostanie przekazana w grudniu 2020 r.

Warunku bezpłatności karty

Wydanie karty kredytowej jest bezpłatne. W pierwszym roku występuje opłata roczna w wysokości 90 zł. Zaś w kolejnych latach bank pobiera opłaty miesięczne w wysokości 7,50 zł. Jednakże w ramach niniejszej promocji zarówno opłata roczna w pierwszym roku jak opłaty miesięczne w drugim roku są zniesione. Także w pierwszych dwóch latach nie poniesiemy żadnych opłat.

Podsumowanie

Karta kredytowa VISA Silver "Akcja Pajacyk" jest o tyle fajna, iż jak sama nazwa wskazuje wiąże się z akcją charytatywną. Poprzez transakcje z jej użyciem pomaga się w finansowaniu posiłków dzieciom w trudnej sytuacji materialnej. Zaś przy okazji można trochę "zarobić". 

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz