środa, 1 lipca 2020

15 zł za rejestrację w Refunder

Zwroty w Refunder
Kiedyś wspominałem już o serwisie Refunder. Jest on oparty na idei cashback. Oznacza to, iż pieniądze wydane w internecie w jakieś części wracają do nas. Tym samym mamy nieco tańsze zakupy, a większe oszczędności. A żeby jeszcze bardziej przekonać do tego serwisu chciałbym przedstawić promocję, w której w zmian za rejestrację i dokonanie zakupów można otrzymać nagrodę w wysokości 15 zł.


Wspominane zwroty za zakupy zostaną naliczone w przypadku zamówienia poprzez przejście z linku programu Refunder. Refunder to największa w Skandynawii strona typu cashback. Jej hasło reklamowe to: "Inteligentne zakupy razem z Refunder". Zasada jej działania nie odbiega od innych tego typu programów. W zmian za przejście poprzez refunder.pl do konkretnego sklepu online i wykonanie tam transakcji zostaniemy nagrodzeni zwrotem w wysokości określonego procenta naszych wydatków. Aktualnie do wyboru jest ponad 750 sklepów. Cena towarów jest w nich identyczna jak w przypadku transakcji z pominięciem programu cashback. Warto więc na tym korzystać i w rezultacie mieć nieco tańsze zakupy. Za każdym razem zwrot jest naliczany i okładany na koncie Refunder przypisanym do profilu użytkownika, a po uzbieraniu 45 zł można go wypłacić na swoje konto bankowe lub na konto PayPal. Czasem trochę czasu to trwa, ale w głównej mierze zależy od skali naszych wydatków.

Dobrze to obrazuje poniższa grafika:Uczestnictwo w programie jest darmowe, a do tego dochodzi teraz promocyjny bonus. Aby go zdobyć należy zarejestrować się w programie, a następnie w ciągu 30 dni wykonać swój pierwszy zakup za minimum 30 zł. Sklep jest tutaj obojętny, ważne aby przejście do niego odbyło się z linka Refunder. Okres promocji trwa od 1/07/20 do wyczerpania puli promocyjnej w ilości 2.500 szt. rejestracji, lecz nie dłużej niż do 31/07/20.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz