środa, 1 lipca 2020

200 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Polecenie konta Jakie Chcę
Po krótkiej przerwie powróciła promocja konta w Santander Bank Polska. Do zdobycia jest 150 zł, a wraz z programem poleceń nawet 200 zł. Ponadto konto to posiada szereg innych zalet, przez co nadaje się do korzystania na co dzień.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/07/20 do wyczerpania puli 16.000 szt. promocyjnych wniosków, lecz nie dłużej niż 14/08/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w Santander Bank Polska od 1/07/19. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z akcji. W promocji nie mogą też uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy brali udział w jakiejkolwiek akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konto Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej bez bank lub inny podmiot.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto. Konieczne przy tym jest wyrażenie zgody:

  • na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
  • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym, 
  • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
  • na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.
Ponadto niezbędne jest podanie numeru telefonu komórkowego jak i adresu poczty elektronicznej.

Umowę powinniśmy podpisać do 31/08/20. Po przejściu tego procesu należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta:

  • zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1.000 zł;
  • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem);
  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile.

A więc w przypadku założenia konta w lipcu właściwe miesiące do spełniania warunków to sierpień, wrzesień i październik (analogicznie dla sierpniowych kont to wrzesień, październik i listopad).

Premia w wysokości 150 zł zostanie przelana na nowo otwarty rachunek do 15/12/20.

Program poleceń

Tak jak wspomniałem na początku, warto aby opisywaną wyżej promocję połączyć z programem poleceń. Jednakże w tym przypadku definicja nowego klienta jest nieco inna i wymaga braku posiadania konta osobistego dla celów prywatnych w Santander Bank Polska od 1/05/19. Jeżeli te warunki spełniamy to należy w trakcie wnioskowania o konto (a dokładnie w trakcie wyboru karty) podać kod polecający obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego - 1000491741.  Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 500 zł, a więc  bank wynagrodzi 10 poleceń. Polecany otrzyma swoją premię niezależnie od ilości wykonanych poleceń przez polecającego. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31/07/20.

Regulamin programu poleceń.

Wartość dodana

Wartość dodana to oprócz wspominanych promocji to przede wszystkim:
  • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza. W moim przypadku to zazwyczaj klika dodatkowych złotych w miesiącu.
  • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to wszystko bezpłatnie i bez limitu.
  • 2 % na mobilnej lokacie dla kwoty od 1.000 zł do 20.000 zł. Okres depozytu trwa 4 miesiące.

Warunki bezpłatności konta

Flagowe Konto Jakie Chcę jest rachunkiem bezpłatnym. Natomiast karta debetowa jest związana z opłatą 3 zł lub 5 zł. W pierwszym wariancie opłata jest stała i nie można jej uniknąć. Za to drugi wariant dla mnie jest zdecydowanie lepszy, gdyż już 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty zwalnia z opłaty. Ważne, aby na to zwrócić uwagę i wybrać tą drugą opcję. Wypłata z bankomatów jest darmowa, o ile są to urządzenia własne banku. W innym przypadku wiąże się z opłatą 5 zł za transakcje. Opłata ta nie obowiązuje osób do 26 lat, gdyż dla nich wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju jest bezpłatna.

Podsumowanie


Konto w Santander Bank Polska ma wiele zalet. I mam tutaj na myśli nie tylko początkową premię. Swój zysk można też zwiększyć aktywnie korzystając z produktów kredytowych. Ale tylko z takich, których przewyższy on koszty (często o nich wspominam na blogu). Dodatkowo mogą tutaj zyskać coś oszczędzający jak i przeciętni użytkownicy lokali mieszkalnych (zwrot za rachunki).

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz