czwartek, 2 lipca 2020

Przetestuj za darmo kosmetyki Garnier

Rossmann za darmo
Po produktach spożywczych nadszedł czas na testowanie kosmetyków, a dokładnie dezodorantów marki Garnier. Na pewno każdemu z nas przyda się takie odświeżenie w upalne, letnie dni. A wszystko to można mieć za darmo.


Promocja trwa od 1/07/20 do wyczerpania puli 10.000 szt. promocyjnych zwrotów, lecz nie nie dłużej niż do 31/07/20.

Aby wziąć udział w promocji należy kupić dowolnie wybrany dezodorant Garnier w punkcie sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Po tym konieczne jest zgłoszenie tego faktu na stronie promocji. Do tego niezbędny będzie paragon zakupu jak i przekazanie naszych danych. Należy również pozostawić opinię o testowanym produkcie. Zwrot pieniędzy nastąpi na wskazany wcześniej rachunek bankowy w ciągu 14 dni od zgłoszenia (w przypadku konieczności dodatkowej weryfikacji czas ten może ulec wydłużeniu o 21 dni).

Maksymalna kwota zwrotu wynosi wynosi 14 zł, co oznacza, iż w przypadku większej kwoty na paragonie, przelew będzie zrealizowany jedynie na powyższą wartość.

Zapewne akcja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem, więc nie radziłbym zwlekać z decyzją do końca lipca. Na stronie promocji widoczny jest też licznik informujący o ilości dostępnych dezodorantów do przetestowania. Jeżeli zejdzie on do zera wówczas pula zostanie wyczerpana i tym samym akcja dobiegnie końca.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz