czwartek, 13 sierpnia 2020

300 zł na zakupy na Allegro w promocji BNP Paribas

Darmowe zakupy na AllegroW ostatniej promocji BNP Paribas były do zgarnięcia karty podarunkowe do Biedronki (a właściwie ciągle jeszcze są). Tym razem do zyskania są vouchery do wykorzystania na Allegro. Co ważne, kwota nagrody w tym przypadku nie uległa zmianie i w dalszym ciągu wynosi 300 zł.


Okres promocji

Promocja trwa od 12/08/20 do wyczerpania puli 1.800 wniosków, lecz nie dłużej niż do 31/08/20.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Warunki uczestnictwa


W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Podpisanie umowy i aktywacja karty płatniczej musi nastąpić do 14/09/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a są nimi:

Pierwsza nagroda, a więc karta podarunkowa na Allegro o wartości 150 zł wymaga poniższej aktywności we wrześniu 2020 r.:

  • wykonania minimum 2 płatności bezgotówkowych kartą (wliczają się tutaj płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak i w internecie);
  • zalogowania się do bankowości elektronicznej (internetowej bądź mobilnej).

Aby zdobyć drugą nagrodę w wysokości 100 zł  należy spełnić wymagania dotyczące pierwszej nagrody oraz w październiku 2020 r.:

  • wykonać minimum 2 przelewy poprzez system bankowości internetowej lub mobilnej (mogą to być opłaty lub zasilenie naszego konta w innym banku);
  • zapewnić wpływy na łączną kwotę min. 700 zł (mogą to być przelewy z naszego konta w innym banku).

Trzecia i ostatnia nagroda w wysokości 50 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz posiadania konta z kartą i dostępem elektronicznym na dzień 30/11/20 (!).

Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody zostanie przesłana do 27/10/20 i trafi na numer telefonu uczestnika do końca października. Wiadomość o drugiej nagrodzie zostanie wysłana do dnia 26/11/20 i przekazana do końca tego miesiąca.  Informacja o trzeciej nagrodzie pojawi się do dnia 23/12/20 i zostanie zrealizowania do końca roku.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Warunki tej promocji są jeszcze łatwiejsze niż te w "biedronkowej", zaś nagroda równie wartościowa. Tak więc przez jakiś czas mamy wybór która z akcji nam bardziej odpowiada. Jednakże zastanawiać nie ma się co za długo, bo obie są limitowane.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz