poniedziałek, 3 sierpnia 2020

Przetestuj za darmo Płyn Micelarny

Test GarnierPrzed nami kolejny test produktu marki Garnier. Tym razem chodzi o Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej.


Promocja trwa od 1/08/20 do wyczerpania puli 5.000 szt. promocyjnych zwrotów, lecz nie nie dłużej niż do 31/08/20.

Aby wziąć udział w promocji należy kupić promocyjny produkt (Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej o pojemności 100, 400 lub 700 ml). w punkcie sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Po tym konieczne jest zgłoszenie tego faktu na stronie promocji. Do tego niezbędny będzie paragon zakupu jak i przekazanie naszych danych. Należy również pozostawić opinię o testowanym produkcie. Zwrot pieniędzy nastąpi na wskazany wcześniej rachunek bankowy w ciągu 14 dni od zgłoszenia (w przypadku konieczności dodatkowej weryfikacji czas ten może ulec wydłużeniu o 21 dni).

Maksymalna kwota zwrotu wynosi wynosi 25 zł, co oznacza, iż w przypadku większej kwoty na paragonie, przelew będzie zrealizowany jedynie na powyższą wartość.

Zapewne akcja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem, więc nie radziłbym zwlekać z decyzją do końca sierpnia. Na stronie promocji widoczny jest też licznik informujący o ilości dostępnych produktów do przetestowania. Jeżeli zejdzie on do zera wówczas pula zostanie wyczerpana i tym samym akcja dobiegnie końca.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

2 komentarze:

  1. Jeżeli testowało się ten produkt wczesniej, można wziąć udział jeszcze raz? Jest jakaś informacja na ten temat?

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeżeli to było w innej akcji to można wziąć udział. Zaś jak to była ta promocja to można skorzystać jedynie raz. Nie wylucza to jednak możliwości przetestowania przez osobę z innego gospodarstwa domowego (inny adres i numer rachunku bankowgo).

    OdpowiedzUsuń