wtorek, 4 sierpnia 2020

200 zł dla nowych klientów PKO BP

Voucher Allegro w prezencieWystartowała bardzo prosta promocja banku PKO BP. Jest ona związana z założeniem konta co nie często się zdarza. Nagrodą jest tutaj 200 zł w formie karty podarunkowej Allegro.


Okres promocji

Akcja trwa od 3/08/20 do wyczerpania promocyjnej puli 3.000 nagród, jednakże nie dłużej niż do 18/09/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą nieposiadającą rachunku w PKO BP (również w jego internetowym klonie Inteligo) od 1/01/19.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o Konto za Zero lub Konto dla Młodych (dla osób do 26 roku życia) wraz z kartą debetową. Konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących. Niezbędna jest również sama rejestracja w promocji.

Po tych wszystkich formalnościach pozostaje spełnienie właściwych warunków promocji, a te są dosyć banalne. Wystarczy wykonać minimum 3 płatności bezgotówkowe kartą lub minimum 3 płatności za pośrednictwem BLIKa do 9/10/20. Kwota transakcji ani jej miejsce nie ma tutaj znaczenia.

Nagroda będzie przekazywana w zależności od daty spełnienia powyższych warunków. Dla tych, którzy zrobią to do 30/08/20 trafi ona do 25/09/20. Zaś, jeśli warunki zostaną spełnione nieco później, nagroda zostanie przesłana do 6/11/20. Będzie można z niej skorzystać do 30/06/21 w ramach jednorazowej płatności (tak jak zazwyczaj to jest w przypadku kodów Allegro).

Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie Konta za Zero jest darmowe. Koszt karty debetowej to 10 zł miesięcznie, jednak wystarczy 5 płatności w miesiącu, aby być z niej zwolniony. Wypłaty z bankomatów PKO BP nie generują żadnych kosztów, natomiast korzystanie z obcych urządzeń wiąże się z opłatą 10 zł w przypadku użycia karty (dla BLIKa pozostają darmowe). 

W przypadku Konta dla Młodych opłaty przedstawiają się następująco: bezwarunkowe zero za prowadzenie konta i 5 zł za korzystanie z karty debetowej. Owych 5 zł można się pozbyć w przypadku 4-krotnego użycia karty w miesiącu. Natomiast wszystkie bankomaty są tutaj bezpłatne.

Podsumowanie


W PKO BP rzadko występuje tak dobra promocja. Nagroda za takie warunki jest niczego sobie, więc zapewne pula promocyjna nie doczeka września 2020 r.
1 komentarz: