wtorek, 1 września 2020

150 zł za Rewolucyjne Citikonto w Citibanku

Nowa odsłona CitikontaDawno tutaj nie gościła promocja związana z kontem osobistym w Citibanku. I właśnie taka okazja się nadarzyła. Jest to związane z akcją promocyjną rewolucyjnego konta osobistego. Na czym ta rewolucyjność polega?


Okres promocji

Promocja trwa od 01/09/20 do wyczerpania puli 5.000 szt., lecz nie dłużej niż do 20/11/20.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób, które nie posiadają żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1/01/20. Posiadanie innych produktów jak np. karty kredytowej nie wyklucza z promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy udać się na stronę promocji i złożyć wniosek o konto. Po założeniu rachunku (a można to zrobić zdalnie przy pomocy selfie) czas na spełnienie warunków zdobycia nagrody. Do zdobycia są trzy premie po 50 zł każda:

  • Pierwsza wymaga zalogowania się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz zapewnienie wpływu min. 100 zł z rachunku w innym banku. Należy to zrobić do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta.
  • Druga jest związana z wykonaniem płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł. Tutaj mamy czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta.
  • Trzecia nagroda wymaga zapewnienia wpływu wynagrodzenia na min. 2.000 zł (aczkolwiek najpewniej przejdzie przelew z naszego konta w innym banku). Datą graniczną jest koniec trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta.

Każda z tych nagród zostanie przekazana do końca kolejnego miesiąca po miesiącu przewidzianym na spełnienie warunków.

Warunki bezpłatności konta

Citikonto jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak karta debetowa z usługą wielowalutową. Oczywiście dodatkowe usługi jak CitiPhone czy CitiAlerts są płatne, ale w żaden sposób niewymagane.

Rewolucyjność


Oprócz zapewnienie braku opłat produkt ten posiada dodatkowe atuty. Są nimi 4 darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą (kolejne z obcych urządzeń wiążą się z opłatą 8 zł, zaś z własnych maszyn są darmowe). Do tego dochodzą jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu. Zaś na koniec jest jeszcze możliwość korzystania z z usługi Citi Blobal Wallet. Dzięki na niej można dokonywać transakcji w wielu walutach bez kosztów przewalutowania.

Podsumowanie


Dawno nie było promocji konta osobistego w Banku Handlowym. Tutaj oprócz premii bank oferuje bardzo dobre warunki jego prowadzenie, więc warto je przetestować osobiście.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz