środa, 28 października 2020

150 zł za założenie CitiKonta w II edycji promocji

 

150 zł za założenie konta w Citi

"Finansowa Rewolucja" trwa. Ruszyła bowiem II edycja promocji darmowego CitiKonta. Podobnie jak poprzednio do zgarnięcia jest 150 zł, a warunki w dalszym ciągu bardzo łatwe.


Okres promocji

Promocja trwa od 19/10/20 do wyczerpania puli 5.000 szt., lecz nie dłużej niż do 5/12/20.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób, które nie posiadają żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1/01/20. Posiadanie innych produktów jak np. karty kredytowej nie wyklucza z promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy udać się na stronę promocji i złożyć wniosek o konto. Po założeniu rachunku (a można to zrobić zdalnie przy pomocy selfie) czas na spełnienie warunków zdobycia nagrody. Do zdobycia są trzy premie po 50 zł każda (ich kolejność jest nieco inna niż w przypadku pierwszej edycji):
 
  • Pierwsza nagroda wymaga zapewnienia wpływu wynagrodzenia na min. 2.000 zł (aczkolwiek najpewniej przejdzie przelew z naszego konta w innym banku z "tytułu wynagrodzenia"). Należy to zrobić do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostało założone konto.
  • Drugie 50 zł wymaga zalogowania się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz zapewnienie wpływu min. 100 zł z rachunku w innym banku. Należy to zrobić do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta.
  • Trzecia i ostatnia premia jest związana z wykonaniem płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł. Tutaj mamy czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta.

Każda z tych nagród zostanie przekazana do końca kolejnego miesiąca po miesiącu przewidzianym na spełnienie warunków.

Warunki bezpłatności konta

Citikonto jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak karta debetowa z usługą wielowalutową. Oczywiście dodatkowe usługi jak CitiPhone czy CitiAlerts są płatne, ale w żaden sposób niewymagane.

Wartość dodana


Oprócz zapewnienie braku opłat produkt ten posiada dodatkowe atuty. Są nimi 4 darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą (kolejne z obcych urządzeń wiążą się z opłatą 8 zł, zaś z własnych maszyn są darmowe). Do tego dochodzą jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu. Zaś na koniec jest jeszcze możliwość korzystania z usługi Citi Blobal Wallet. Dzięki na niej można dokonywać transakcji w wielu walutach bez kosztów przewalutowania. Ponadto rachunek ten pozwala nam kupować waluty z kontora walutowego po atrakcyjnych kursach tj. z minimalnym spreadem. Kto wie czy to nie najlepsza tutaj korzyść.

Podsumowanie


Osobiście biorę udział w pierwszej edycji tej promocji, a już w międzyczasie otrzymałem promocyjne punkty w programie Bezcenne Chwile jak i premię 25 zł za "bankowanie na smartfonie". Także warto zastanowić się nad tym kontem, bo może nasz zysk nie skończy się na tych 150 zł.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz