środa, 7 października 2020

350 zł za darmowe konto w BNP Paribas

 

Wystartowała jedna z lepszych w ostatnim czasie akcji promocyjnych BNP Paribas. Bowiem do zdobycia jest 300 zł w gotówce i 50 zł w e-bonie do Biedronki. Taka forma nagród jest jedna z najlepszych, bowiem można ją spożytkować właściwie na wszystko.


Okres promocji

Akcja trwa od 7/10/20 do wyczerpania puli 2.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 25/10/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 6/11/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie bardzo łatwych warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł w gotówce należy w listopadzie 2020 r.:

  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonilne mobilnej GOmobile).

W tym drugim przypadku chodzi o najzwyklejszy przelew na dowolną kwotę na rachunek w innym banku.

Druga nagroda w wysokości 150 zł w gotówce,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w grudniu 2020 r.: 

  • zalogowania się do bankowości elektronicznej (GOonilne lub mobilnej GOmobile);
  • wykonania min. 4 płatności BLIK w sklepach bądź w internecie;
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Ostatnia nagroda, a więc 50 zł w formie e-kodu do sklepów sieci Biedronka, zostanie nam przyznana, jeżeli na dzień 30/04/21 będziemy w dalszym ciągu posiadaczem promocyjnego konta.


Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 18/12/20, a sama nagroda zostanie przekazana do końca roku. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 22/01/31, zaś przelew na nasze konto zostanie zrealizowany do 31/01/21. Natomiast ostatnią nagroda (tzw. dodatkowa) zostanie przesłana w formie SMS do 31/05/21, a informacja o jej zdobyciu trafi do nas do 24/05/21.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 27/12/20. W przypadku drugiej nagrody nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Ponownie fajna akcja BNP Paribas. Łatwe warunki, forma i wysokość premii to zdecydowanie jest na plus w tej akcji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz