niedziela, 4 października 2020

Testuj belVita i zyskuj zwrot gotówki

 

Wypróbuj Belvita za darmo

Komu nie wystarcza na śniadanie "zwykła" bułka z bananem (nawiasem mówiąc też smaczna) może spróbować ciastek marki belVita, a w zmian za to otrzymać zwrot pieniędzy. W promocji biorą udział dowolne ciastka belVita Seeds & Berries i Soft Bakes. 

 


Akcja trwa od 1/10/20 do wyczerpania puli 10.850 zwrotów, jednak nie dłużej niż do 31/10/20.

Jeżeli w tym czasie zakupimy paczkę wymienionych wyżej opakowań w w dowolnym sklepie na terenie Polski należy zachować paragon zakupu i zgłosić naszą transakcję na stronie promocji. Należy tam też podać nasze dane wraz z numerem rachunku bankowego, niezbędnego do przelewu pieniędzy. Oprócz tego wymagana jest akceptacja regulaminu promocji i odpowiedź na krótkie pytanie. Zwrot w wysokości ceny produktu promocyjnego (jednak nie większy niż 10,00 zł) otrzymamy do 15 dni roboczych od dnia dokonania zgłoszenia (przy konieczności dodatkowej weryfikacji czas ten wydłuży się do 30 dni roboczych od dnia dokonania zgłoszenia).

Ważną kwestią jest to, iż dzienna maksymalna pula zwrotów wynosi 350 (niewykorzystana pula z danego dnia przechodzi na dzień następny), a jeden uczestnik może maksymalnie otrzymać 10 zwrotów (po jednym na dobę). To sprawia, iż można ten produkt przetestować dosyć dogłębnie i wybrać swój ulubiony wariant smakowy.


2 komentarze:

  1. Gdzie można je kupić?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na pewno w Auchan. Byłem w weekend i widziałem tam różne rodzaje.

      Usuń