wtorek, 20 października 2020

Zapach Glade za darmo w drogeriach Rossmann

 

Przetestuj za darmo

W drogeriach Rossmann trwa akcja promocyjna pod nazwą "Rozkwitaj każdego dnia dzięki zapachom Glade". Dzięki niej możemy otrzymać zwrot pieniędzy za zakup objętych promocją produktów odświeżających marki Glade (zarówno urządzenia jak i zapasy).


Promocja trwa od 16/10/20 do 31/10/20 lub do wcześniejszego wyczerpania liczby zwrotów, która wynosi 1.000.  Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu promocyjnego produktu (ich lista jest w punkcie 1.4 regulaminu promocji), a następnie zgłosić ten fakt poprzez wysłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej organizatora: cashback@konkursglade.pl. Do tej wiadomości należy dołączyć dowód zakupu oraz swoje dane (imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, wydaną kwotę oraz numer rachunku bankowego w celu realizacji zwrotu pieniędzy). Po tym powinniśmy otrzymać wiadomość zwrotną potwierdzającą naszego zgłoszenie. W ciągu 14 dni organizator dokona jego weryfikacji i na jej podstawie zrealizuje zwrot. Maksymalna wysokość zwrotu to 17,99 zł.

Powyższa akcja nie ma swojej strony promocyjnej, więc nie można się dowiedzieć o aktualnej dostępnej puli zwrotów. Biorąc to pod uwagę odradzam uczestnictwo w promocji jedynie dla uzyskania samego zwrotu, zaś w innym przypadku zostawiam pod rozwagę.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz