wtorek, 20 października 2020

Karty podarunkowe do Decathlon o wartości 350 zł od BNP Paribas

 

Jeżeli poprzednio opisywana promocja BNP Paribas jest prosta, to ta jest bardzo prosta. Wystarczy zaledwie 15 płatności BLIK oraz 3 przelewy, aby otrzymać 350 zł w bonach do sklepu Decathlon. A ponieważ ta promocja ma odsłonę tenisową to otrzymamy jeszcze piłkę, jakżeby inaczej, do tenisa ziemnego.


Okres promocji

Akcja trwa od 14/10/20 do wyczerpania puli 750 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 28/10/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 13/11/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie bardzo łatwych warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł w formie karty podarunkowej do sklepu Decathlon oraz piłkę tenisową należy w listopadzie 2020 r.:

  • dokonać min. 5 płatności BLIK (miejsce i kwota jest obojętnie, więc chodzi tutaj o zwykle transakcje w sklepach bądź internecie);
  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonilne mobilnej GOmobile).

W tym drugim przypadku mowa o najzwyklejszym przelewie na dowolną kwotę na rachunek w innym banku (niezależnie czy to będzie opłata czy przelew na konto w innym banku).

Druga i trzecia nagroda w wysokości 100 zł w formie karty podarunkowej Decathlon,  będzie wymagała spełnienia...takich samych warunków jak w przypadku pierwszej nagrody, odpowiednio w grudniu i w styczniu 2021 roku.

Reasumując wystarczy 15 płatności BLIK oraz 3 przelewy elektroniczne i 350 zł jest nasze!

Wiadomość o przyznaniu pierwszej i drugiej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 18/01/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu trzeciej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 25/02/21 i zostanie dostarczona do końca lutego 2021 r. Wszystkie karty podarunkowe  do sieci Dectahlon zostaną przesłana w formie SMS na numer telefonu uczestnika.


Pierwsza nagroda jest również związana z piłką. Jako że nie da się jej wysłać w formie elektronicznej to musimy podać swoje dane adresowe. W tym celu należy zostawić swój adres do 24/01/20 w odpowiedzi na wcześniej wysłany mail od organizatora zawierający link przekierowujący na profil uczestnika promocji. Wysyłka piłki zostanie zrealizowana do końca stycznia 2021 roku.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Akcja posiada nazwę "Krótka piłka" i w tym przypadku jest dobrze dobrana. Jest dosyć szybka, a warunki do uzyskania nagrody są powtarzalne i proste. Osobiście lubię karty podarunkowe Decathlon (często wybieram taką nagrodę po uzbieraniu określonej ilości punktów w panelach z ankietami), gdyż można tam obrać się od stóp do głów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz