poniedziałek, 5 października 2020

Zarabiaj na zakupach i odbierz 15 zł

Ruszyła druga edycja promocji serwisu Refunder. Tak jak kiedyś już wspominałem jest on oparty na idei cashback. Oznacza to, iż pieniądze wydane w internecie w jakimś procencie wracają do nas. Tym samym mamy nieco tańsze zakupy, a poczynione oszczędności można spożytkować na inne cele. Podobnie jak w pierwszej edycji, w zmian za rejestrację i dokonanie zakupów można otrzymać bonus w wysokości 15 zł.


Wspominane na początku  zwroty za zakupy są naliczne w przypadku zamówienia poprzez przejście z linku programu Refunder. Refunder to największa w Skandynawii strona typu cashback. Jej hasło reklamowe to: "Inteligentne zakupy razem z Refunder". Zasada jej działania nie odbiega od innych tego typu programów. W zmian za przejście poprzez refunder.pl do konkretnego sklepu online i wykonanie tam transakcji zostaniemy nagrodzeni zwrotem w wysokości określonego procenta naszych wydatków. Aktualnie do wyboru jest ponad 750 sklepów. Cena towarów jest w nich identyczna jak w przypadku transakcji z pominięciem programu cashback. Warto więc na tym korzystać i w rezultacie mieć nieco tańsze zakupy (a przy licznych i dużych transakcjach jest to trochę więcej niż "nieco"). Za każdym razem zwrot jest naliczany i okładany na koncie Refunder przypisanym do profilu użytkownika, a po uzbieraniu 45 zł można go wypłacić na swoje konto bankowe lub na konto PayPal. Czasem trochę czasu to trwa, ale w głównej mierze zależy od wysokości naszych wydatków.

Dobrze to obrazuje poniższa grafika:Uczestnictwo w programie jest darmowe, a do tego dochodzi teraz promocyjny bonus. Aby go zdobyć należy zarejestrować się w programie, a następnie w ciągu 30 dni wykonać swój pierwszy zakup za minimum 30 zł. Sklep jest tutaj obojętny, ważne aby przejście do niego odbyło się z linka Refunder. Okres promocji trwa od 4/10/20 do wyczerpania puli promocyjnej w ilości 2.500 szt. rejestracji, lecz nie dłużej niż do 31/10/20. 
 
Jeżeli chodzi o mnie, to nie wyobrażam już sobie coś kupować w internecie bez korzystania z tego typu programów i maksymalizacji swoich korzyści.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz