wtorek, 6 października 2020

100 zł na zakupy do Biedronki od mBank


mBank ponownie promuje swoją kartę kredytową. Za jej wyrobienie i wykonanie 10 transakcji można otrzymać bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

Okres promocji

Promocja pt. "Karta kredytowa z bonem do Biedronki" trwa od 30/09/20 do wyczerpania puli 3.000 nagród., lecz nie dłużej niż do 16/12/20.

Adresaci promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która nie posiada karty kredytowej w mBanku.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy wysłać wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard w okresie promocji. We wniosku (za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej bądź strony www) o jej wydanie należy zaakceptować regulamin opisywanej promocji. Nie radzę z decyzją zbyt długo zwlekać, gdyż musimy przy tym zmieścić się w gronie pierwszych 3.000 osób, którzy spełnią wszystkie warunki promocji. Aczkolwiek jest to dosyć spora liczba w przypadku produktu kredytowego. Po wyczerpaniu tej puli bank zamieści stosowną informację na swojej stronie www. Po pozytywnej decyzji banku w kwestii wydania karty należy spełnić drugi warunek promocji. A jest nim wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych nowo wydanym plastikiem. Mamy na to czas do 31/12/20. Sama nagroda trafi do nas w postaci elektronicznej w ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji  i będzie ważna do 31/08/21.

Warunki bezpłatności karty

W ramach tej promocji wydanie karty jest bezpłatne (standardowo to koszt 30 zł). Natomiast występuje opłata roczna w wysokości 70 zł. Aby jej uniknąć w ciągu roku należy wydać 12.000 zł bądź wykonać 240 transakcji. Aczkolwiek przy wcześniejszej rezygnacji nie jest ona pobierana.

Podsumowanie


Łatwa i przyjemna promocja. Co prawda nagroda nie należy do najwyższych, ale czasem wystarczy kilka kliknięć aby wyrobić kartę. Wówczas do nagrody dzieli nas już tylko kilka płatności. Jako stały klient mBanku brałem już w kilku takich promocjach i zawsze było to bezproblemowo.

Natomiast kto nie ma jeszcze konta, a chciałby mieć łatwiejszą drogę to tego typu akcji to może skorzystać z promocji dla nowych klientów i zgarnąć 160 zł oraz inne benefity.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz