wtorek, 3 listopada 2020

Nowa promocja konta BNP Paribas z premią 400 zł

 

Na taką promocję warto czekać. Bowiem nagroda jest tutaj nietuzinkowa. BNP Paribas ponownie dobrze płaci za założenie darmowego konta. W akcji pt. "Cyber Monday z Bankiem" można zyskać aż 400 zł. Zapraszam do skorzystania.


Okres promocji

Akcja trwa od 3/11/20 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 10/11/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy (to pozytywna zmiana, bo ostatnio było to ciągle aż 15 miesięcy).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 24/11/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie bardzo łatwych warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł w postaci bonu do serwisu Allegro należy w dniach 25/11-2/12/20 r.:

  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonilne mobilnej GOmobile).
Chodzi tutaj o najzwyklejszy przelew na dowolną kwotę na rachunek w innym banku (niezależnie czy to będzie opłata czy przelew na konto w innym banku). Ważne, aby to zrobić w podanym przedziale czasowym.

Drugą nagrodę w wysokości 250 zł lub 350 zł w gotówce otrzymamy za spełnienie pierwszego warunku oraz dodatkowo w tym samym terminie co powyżej czyli w dniach 25/11-2/12/20 r.:
 
  • dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 500 - 999,99 zł (może to być jedna większa lub kilka mniejszych) - za to bank nagrodzi nas premią w wysokości 250 zł LUB
  • dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 1.000 zł (może to być jedna większa lub kilka mniejszych) - za to otrzymamy aż 350 zł nagrody.

Warto więc zaplanować w tym terminie przedświąteczne zakupy (mogą być stacjonarne bądź zdalne) i w nowym roku cieszyć dodatkowym zastrzykiem gotówki. A może w tym czasie (koniec listopada i początek grudnia to w końcu Black Friday i Cyber Monday) wypatrzymy jakieś wyjątkowe okazje i tym samym wydanie takiej kwoty nie będzie stanowiła dla nas problemu?

Wiadomość o przyznaniu nagród zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 20/01/21. Kod o wartości 50 zł na zakupy w serwisie Allegro zostanie przesłany do nas do końca stycznia. Aby otrzymać drugą część nagrody w formie przelewu koniecznie będzie zalogowanie się na stronie promocji (do 26/01/21) i uzupełnienia tam swoich danych (wszelkie instrukcje otrzymamy za pośrednictwem e-maila). Wówczas przelew znajdzie się na naszym koncie z końcem stycznia.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Krótka, ale bardzo dobra promocja BNP Paribas. Warto wszelkie większe zakupy przenieść na termin przełomu miesiące. Wówczas wydawanie pieniędzy nie będzie tak bolało jak zawsze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz