środa, 4 listopada 2020

Odbierz nagrodę od Santander Bank Polska

Nagroda za produkt kredytowy
Niedawno opisywałem bardzo dobrą promocję za założenie konta osobistego w Santander Bank Polska. Teraz do tego doszła kolejna akcja, dzięki której swój zysk można  jeszcze powiększyć. Wspomniana akcja jest związana w głównej mierze z produktem kredytowym, ale na szczęście wszystko można załatwić zdalnie.


Okres promocji

Promocja trwa od 2/11/20 do wyczerpania puli nagród, jednak nie dłużej niż do 22/11/20.

Adresaci promocji

Akcja skierowana jest klientów banku. Innymi słowy trzeba mieć tam konto osobiste i aktywne usługi online.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji. Następnie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy (na kwotę nie mniejszą niż 3.000 zł) lub kartę kredytową lub też konto dla dziecka w wieku od 0 do 18 lat. Wszystko to za pośrednictwem usług Santander internet lub aplikacji Santander mobile. W  przypadku produktów kredytowych złożenie wniosku jest tożsame z zaakceptowaniem oferty banku widocznej na swoim profilu. Konieczne jest również posiadanie wybranego elektronicznego kanału kontaktu, zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych, zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku. 

Wysokość nagrody zależy od rodzaju podpisanej umowy. W przypadku kredytu gotówkowego wynosi 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro, dla karty kredytowej jest to 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro, zaś w przypadku konta dla dziecka to 100 zł do wykorzystania na stronie AniaKruk.pl. Aby je otrzymać należy zawrzeć umowę o wybrany produkt jak również nie rozwiązać ani nie odstąpić od umowy  w ciągu 30 dni od jej podpisania. Jeżeli chodzi o kredyt gotówkowy z prawa do nagrody wyklucza także całkowita jego spłata przed upływem 30 dni od jego udzielenia.

Nagrody

W promocji do zdobycia są nagrody I stopnia (za kredyt gotówkowy), II stopnia (za kartę kredytową) i III stopnia (za konto dla dziecka). Nagrodami I stopnia są bony o wartości 200 zł (2 kody x 100 zł do Allegro),  II i III stopnia bony o wartości 100 zł (2 kody x 50 zł do Allegro dla karty kredytowej i 100 zł na sklepu Ani Kruk dla konta dla dziecka). Ich ilość jest ograniczona i w przypadku I i II stopnia wynosi 200 sztuk, zaś III stopnia to 650 nagród. Wszystkie nagrody będą ważne do 31/12/20, a ich informacja o ich zdobyciu trafi do laureatów do końca listopada.

Koszty

Jako, iż są to w większości produkty należące do segmentu pożyczek, zazwyczaj niosą ze sobą jakieś koszty. W przypadku kredytu gotówkowego mamy do czynienia z prowizją (8,99 %) jak i oprocentowaniem samej pożyczki (7,20 %). Wysokość prowizji ulga zmniejszeniu o 5 p.p. (do 3,99 %) przy wyborze pożyczki z ubezpieczeniem (Spokojny kredyt - życie plus), ale wtedy dochodzi nam miesięczna składka związana z tą usługą. Na całkowity koszt kredytu wpływa również ilość rat. Do symulacji kosztów odsyłam na stronę Santander.

Nieco lepiej wygląda to w przypadku karty kredytowej, choć nagroda tutaj jest o połowę mniejsza.

Podsumowanie

 

Tak jak zawsze jeżeli chodzi o produkty kredytowe trzeba podchodzić do takich akcji z dystansem. Aczkolwiek w każdym z tych przypadków można wyjść na swoje. W ostatniej tego typu promocji skusiłem się na kredyt gotówkowy i nie straciłem na tym:). Teraz planuję to powtórzyć. Można też skorzystać z tych wszystkich produktów jednocześnie i otrzymać aż 400 zł. Jednak decyzję pozostawiam Wam.

Przejdź na stronę promocji. 

Regulamin promocji. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz