czwartek, 5 listopada 2020

250 zł za założenie konta w Banku Millennium

 

Bank Millennium ponownie daje zarobić. Tym razem na nowych klientów czeka 250 zł (150 zł w gotówce i 100 zł w formie karty podarunkowej Zalando). Warunki przy tym są jak zwykle proste.


Okres promocji

Promocja trwa od 2/11/20 do 30/11/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalnie Student). Trzeba też podkreślić, iż bank przygotował ograniczoną pulę promocyjnych wniosków, a dokładnie 2.000 szt. Po jej wyczerpaniu pojawi się stosowana informacja na stronie promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym. To znaczne ułatwienie w dobie pandemii.

I to już właściwie wszystko, aby zdobyć voucher na zakupy na Zalando. Wystarczy więc samo popisane umowy:)

Po podpisaniu umowy można przejść do pozostałych warunków promocji. Pierwszą wymaganą czynnością jest aktywacja aplikacji mobilnej do 31/03/21. Zaś drugą i ostatnią jest spełnienie warunków bezpłatności konta w w grudniu, styczniu, lutym i marcu (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z  czterech wymienionych miesięcy). 
 
Osoby, które założymy konto w sposób zdalny do końca kwietnia przyszłego roku muszą się jeszcze udać do dowolnej placówki banku. Należy tam złożyć swój wzór podpisu i przedstawić dokument tożsamości.  

Karta podarunkowa do Zalando trafi do laureatów do 20/12/20 za pośrednictwem SMSa.

Nagroda w gotówce 150 zł zostanie przekazana do 30/04/21. Trzeba być wtedy posiadaczem konta i mieć aktywne zgody marketingowe.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Tak się składa, iż pokrywają się one z warunkami promocji:) Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, niemniej aby zdobyć pełną pulę nagród trzeba pamiętać o wyżej wspomnianym wpływie.

Podsumowanie

 

Bank Millennium słynie z prostych akcji promocyjnych. Tak jest i tym razem. Kto jeszcze nie ma tutaj konta to warto go założyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz