poniedziałek, 25 stycznia 2021

150 zł i 10 kodów InPost w nowej edycji promocji Citikonta

 

Wystartowała kolejna promocja Citikonta. Nagroda jest tutaj niezmienna czyli 150 zł w gotówce i 10 kodów na przesyłki InPost. Warunki w dalszym ciągu nie należą do najtrudniejszych.

Okres promocji

Promocja trwa od 23/01/21 do wyczerpania puli 2.000 szt., lecz nie dłużej niż do 28/02/21.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób, które nie posiadają żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1/01/20. Posiadanie innych produktów jak np. karty kredytowej nie wyklucza z promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy udać się na stronę promocji i złożyć wniosek o konto (wraz z kartą debetową). Po założeniu rachunku (a można to zrobić zdalnie przy pomocy selfie w ciągu kliku minut - polecam!) czas na spełnienie warunków do zdobycia nagrody. Do zdobycia są trzy premie po 50 zł każda i 10 kodów do darmowej wysyłki. Już za sam fakt podpisania umowy i wyrażenie zgód marketingowych otrzymamy 2 kody do realizacji na stronie SzybkieNadania.pl.

  • Pierwsza nagroda w wysokości 50 zł i 8 darmowych kodów InPost wymaga zapewnienia wpływu wynagrodzenia na min. 2.000 zł (aczkolwiek przelew z naszego konta w innym banku z "tytułu wynagrodzenia" przechodził w poprzednich edycjach i tutaj także powinien być zaliczony). Należy to zrobić do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostało założone konto.
  • Drugie 50 zł wymaga zalogowania się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz zapewnienie wpływu min. 100 zł z rachunku w innym banku. Należy to zrobić do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta.
  • Trzecia i ostatnia premia jest związana z wykonaniem płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł. Tutaj mamy czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta.

Początkowe 2 kody zostaną przekazane przez bankowość internetową do 10 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Kolejne (kody przez bankowość internetową, zaś premie jako wpływ na konto) będą przekazane do końca kolejnego miesiąca po miesiącu przewidzianym na spełnienie warunków.

Warunki bezpłatności konta

Citikonto jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak karta debetowa z usługą wielowalutową. Oczywiście dodatkowe usługi jak CitiPhone czy CitiAlerts są płatne, ale w żaden sposób niewymagane.

Wartość dodana


Oprócz zapewnienie braku opłat produkt ten posiada dodatkowe atuty. Są nimi 4 darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą (kolejne z obcych urządzeń wiążą się z opłatą 8 zł, zaś z własnych maszyn są darmowe). Do tego dochodzą jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu. Zaś na koniec jest jeszcze możliwość korzystania z usługi Citi Global Wallet. Dzięki na niej można dokonywać transakcji w wielu walutach bez kosztów przewalutowania. Ponadto rachunek ten pozwala nam kupować waluty z kontora walutowego po atrakcyjnych kursach tj. z minimalnym spreadem. Kto wie czy to nie najlepsza tutaj korzyść.

Podsumowanie

 

Myślę, iż warto przetestować te konto. W końcu jest darmowe (co już jest coraz radziej spotykane), a za spełnienie kilku warunków jeszcze za nie nam zapłacą.


Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz