czwartek, 21 stycznia 2021

Za darmo jabłka w Biedronce

 

Prawdziwy festiwal owoców trwa w Biedronce. Dopiero co skończyła się akcja z darmowymi bananami, a już jutro zaczyna się kolejna. Tym razem na tapecie będą jabłka. Od razu dodam, iż tutaj też można zaoszczędzić 10 zł.

Promocja obowiązuje w dniach 22-23/01/21 i jest skierowana do użytkowników programu lojalnościowego Moja Biedronka. Aby z niej skorzystać należy zakupić Polskie Jabłka i przy płatności okazać kartę wyżej wymienionego programu. W zamian za to otrzymamy voucher o wartości 100 % ceny nabytego produktu (maksymalnie 10 zł), który będzie można wykorzystać na zakupy w dniach 30-31/01/21. Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera tradycyjnie wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Ważną kwestią jest to, iż voucherów (również z innego tego typu akcji, chociażby z ostatniej "bananowej") nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów. A więc najlepiej nasze zakupy podzielić na dwa rachunki:)

Fajnie, iż Biedronka dostrzegła inne owoce niż banany, a jeszcze fajniej, iż postanowiła je promować, co przyczyni się do oszczędności klientów.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz