sobota, 16 stycznia 2021

Banany za darmo w Biedronce

 

Voucher na banany
W Biedronce owocem numer 1 są chyba banany. Można dojść do takiego przekonania poprzez cykliczną akcję, w której można je skosztować zupełnie za darmo. Ograniczeniem jest jedynie kwota 10 zł.
 
Promocja obowiązuje w dniach 18-20/01/21 i jest skierowana do użytkowników programu lojalnościowego Moja Biedronka. Aby z niej skorzystać należy zakupić Banany Premium Luz i przy płatności okazać kartę wyżej wymienionego programu. W zamian za to otrzymamy voucher o wartości 100 % ceny nabytego produktu (maksymalnie 10 zł), który będzie można wykorzystać na zakupy w dniach 25-31/01/21. Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera tradycyjnie wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Ważną kwestią jest to, iż voucherów (również z innego tego typu akcji) nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów.
 
To już trzecia taka okazja w krótkim czasie, więc staje się to już pewną tradycją, z której warto korzystać, tym bardziej jeżeli ktoś regularnie dokonuje tam zakupów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz