wtorek, 26 stycznia 2021

150 zł na Pyszne.pl dla młodych od PKO BP

 

Konto dla młodych
Promocje banku PKO BP ostatnio goszczą na łamach bloga dosyć często, i to zarówno chodzi o nowych jak i obecnych klientów. Tym razem największy polski bank przygotował coś dla młodych, a więc osób w wieku od 18 do 26 lat. Nagrodą jest 150 zł w formie kodów do zrealizowania na portalu Pyszne.pl.


Okres promocji

Akcja trwa od 25/01/21 do wyczerpania promocyjnej puli 5.000 nagród, jednakże nie dłużej niż do 14/03/21.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą nieposiadającą rachunku w PKO BP od 1/01/20. Oczywiście ograniczaniem jest również wiek uczestnika.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o  Konto dla Młodych wraz z kartą debetową Mastercard. Konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących. Niezbędna jest również sama rejestracja w promocji.

Po tych wszystkich formalnościach pozostaje spełnienie właściwych warunków promocji, a te są banalne. Wystarczy w każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta wykonać minimum 2 płatności bezgotówkowe kartą i minimum 2 płatności za pośrednictwem BLIKa. Kwota transakcji ani jej miejsce nie ma tutaj znaczenia. A więc w każdym miesięcy wymagane są w sumie 4 transakcje.

Nagrody w postaci kodów (w sumie 3 po 50 zł) do zamawiania jedzenia na platformie Pyszne.pl otrzymamy do 15 dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Kody będą ważne do 25/01/22.
 
Warunki bezpłatności konta

W przypadku Konta dla Młodych opłaty przedstawiają się następująco: bezwarunkowe zero za prowadzenie konta i 5 zł za korzystanie z karty debetowej. Owych 5 zł można się pozbyć w przypadku 4-krotnego użycia karty w miesiącu. Natomiast wszystkie bankomaty są tutaj bezpłatne.

Podsumowanie


Łatwa promocja dla osób młodych. W sumie za 12 niewielkich płatności można sobie zamówić 3 posiłki i umilić czas izolacji.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz