sobota, 2 stycznia 2021

160 zł od ING Bank Śląski za założenie konta

 

Mamy nowy rok i nową promocję banku ING Bank Śląski. Co prawda, wysokość premii tutaj nie powala, ale produkt ten ma wiele innych atutów. Warto więc zastanowić się nad skorzystaniem z tej promocji. 
 
Okres promocji

Promocja trwa od 1 stycznia 2021 r. do 31 marca 2021 r.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do nowych klientów banku, czyli osób nieposiadających żadnego Konta z Lwem w ING Banku  od 1/10/19 do 31/12/21.

Warunki uczestnictwa

W promocji można uzyskać nagrodę w wysokości od 100 zł do 160 zł. Jej wysokość jest uzależniona od spełnienia warunków. Niezależnie od wybranej opcji, w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto. Należy przy tym wybrać również konto oszczędnościowe i kartę debetową. Istotne jest przy tym, aby wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank w sposób elektroniczny informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych. Wszystko to można zrobić w sposób zdalny (poprzez przelew weryfikacyjny), zaś karta debetowa zostanie dostarczona pocztą. To bardzo dobra opcja, gdyż pozwala na uruchomienie produktu w sposób bezkontaktowy.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł uczestnik promocji musi do 30/06/21 wykonać transakcje bezgotówkowe (w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz przez telefon) za minimum 1.000 zł kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Natomiast dodatkowe 60 zł wymaga spełnienia do 30/06/21 jeszcze kilku warunków:
 
  • wykonania trzech transakcji  BLIKiem w internecie (mogą to być te same transakcje jak w przypadku nagrody w wysokości 100 zł);
  • otrzymania w każdym z trzech dowolnych miesięcy łączny wpływ wynagrodzenia wynoszący przynajmniej 1.000 zł  (wykluczone są przelewy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny);
  • założenie minimum jednego Celu Oszczędnościowego na otwartym w promocji OKO;
  • posiadanie na dzień 30/06/21 na założonym celu salda min. 300 zł.

Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji bank wypłaci nagrodę (100 lub 160 zł) do 15/07/21 na otwarte konto oszczędnościowe (założone wraz z kontem osobistym).  Oczywiście trzeba wtedy być posiadaczem wszystkich założonych wcześniej produktów.

Warunki bezpłatności konta

Najbardziej popularne konto Direct jest darmowe. Natomiast karta debetowa generuje miesięczny koszt w wysokości 7 zł. Można jednak jego uniknąć poprzez wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł. W przyszłości można też z niej zrezygnować (tak jak ja to zrobiłem, ale to już po wypłaceniu premii), a wtedy nie poniesiemy już żadnych kosztów. Istotna rzecz jest taka, iż ING inaczej liczy okres rozliczeniowy niż większość banków - tutaj trwa on od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca. W przypadku bankomatów, wszędzie jest darmowa pierwsza wypłata w miesiącu. Kolejne wiążą się z opłatą w wysokości 2,5 zł. Nie występują ona jeżeli wybieramy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz tych należących do ING.

Podsumowanie


Na początku wspomniałem, iż warto skorzystać z tej promocji. Dlatego, iż tytułowa premia za założenie konta jest jedynie początkiem przyszłych zysków. Od długiego czasu bank wynagradza obecnych klientów poprzez różnego rodzaju akcje aktywizujące. W moim przypadku w ostatnim roku zyskałem tutaj więcej niż jako potencjalny nowy klient.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz