sobota, 2 stycznia 2021

160 zł dla młodych od ING Bank Śląski

 

Osobną promocję konta osobistego ING Bank Śląski przygotował dla młodych. Warunki są tutaj o wiele łatwiejsze, a premia nie niższa. Jednym ograniczeniem jest wiek i status nowego klienta.

Okres promocji

Promocja trwa od 1 stycznia 2021 r. do 31 marca 2021 r.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do nowych klientów banku, czyli osób nieposiadających żadnego Konta z Lwem w ING Banku  od 1/10/19 do 31/12/20. Drugim kryterium jest warunek wieku - trzeba posiadać od 18 do 26 lat.

Warunki uczestnictwa

W promocji można uzyskać nagrodę w wysokości od 100 zł do 160 zł. Jej wysokość jest uzależniona od spełnienia warunków. Niezależnie od wybranej opcji, w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto Mobi. Należy przy tym wybrać również konto oszczędnościowe i kartę debetową. Ważne jest przy tym, aby wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank w sposób elektroniczny informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych. Umowę można podpisać w sposób zdalny (poprzez przelew weryfikacyjny), zaś karta zostanie dostarczona pocztą.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł uczestnik promocji musi do 30/04/21 wykonać minimum 10 transakcji bezgotówkowych (w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz przez telefon) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (kwota transakcji jest obojętna).


Natomiast dodatkowe 60 zł wymaga spełnienia do 30/04/21 jeszcze trzech warunków:

  • wykonania minimum trzech transakcji  BLIKiem w internecie (mogą to być te same transakcje jak w przypadku nagrody w wysokości 100 zł);
  • założenia minimum jednego Celu Oszczędnościowego na otwartym w promocji OKO;
  • posiadania na dzień 30/04/21 na założonym celu salda min. 102 zł.

Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji bank wypłaci nagrodę (100 lub 160 zł) do 14/05/21 na otwarte konto oszczędnościowe (założone wraz z kontem osobistym).

Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie konta Mobi jest darmowe. Podobnie jest dla karty wydanej do tego konta. W przypadku bankomatów, wszędzie jest darmowa pierwsza wypłata w miesiącu. Kolejne wiążą się z opłatą w wysokości 2,5 zł. Nie występują ona jeżeli wybieramy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz tych należących do ING.

Podsumowanie


Warunki uzyskania premii są bardzo proste, a samo konto jest bezwarunkowo bezpłatne. Wystarczy trochę wydać i trochę oszczędzić. Przy okazji też można trochę dorobić przy akcjach promocyjnych skierowanych do obecnych klientów. Czasem ich kumulacja przewyższa początkową premię dla nowego klienta.

Przejdź na stronę promocji.

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz