sobota, 2 stycznia 2021

Przetestuj za darmo Listerine

 

Pierwszą okazję do darmowego przetestowania produktów zawdzięczamy marce Listerine. Produktami promocyjnymi są tutaj płyny do płukania jamy ustanej o pojemności 400 ml lub 500 ml lub 1.000 ml.


Promocja obowiązuje od 1/01/21 do 28/02/21. W tym czasie należy dokonać jednorazowego zakupu dwóch produktów promocyjnych, a następnie je testować w ciągu 21 dni. Jeżeli w tym czasie produkt nie spełni naszych oczekiwań to należy zgłosić ten fakt do organizatora. Wymagane jest przesłanie listem poleconym paragonu zakupu jak i wypełnionego formularza na niniejszy adres: Unique One Sp. z o.o., ul. Niedźwiedzia 2A, 02-737 Warszawa. Także tutaj trzeba się liczyć z kosztem wysyłki. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy zwrot na rachunek bankowy do 14/05/21 (czas ten może ulec wydłużeniu w przypadku konieczności dodatkowej weryfikacji). Jego wysokość będzie odpowiadała kwocie na paragonie, jednak nie będzie większa niż 38,98 zł (jest to maksymalna kwota zwrotu).

Warto też wspomnieć, iż równocześnie trwa konkurs z udziałem promocyjnych produktów. Do wygrania jest 21 kart prepaid o wartości 1.000 zł każda. Jednakże udział w nim wyklucza możliwość skorzystania z akcji cashback.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz