środa, 20 maja 2020

Ekspres w Biedronce za darmo

Nietypową promocję zapowiada sieć Biedronka. W jej ramach za każdy zakup ekspresu do kawy Delta otrzymamy vouchery o wartości nabytego sprzętu. Oznacza to, iż sprzęt otrzymamy właściwe...za darmo.


Akcja trwa od 21/05/20 do 23/05/20. Warunkiem skorzystania z niej jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy karty lojalnościowej sklepu. W akcji promocyjnej biorą udział ekspresy do kawy:

 • Ekspres Delta Q Milk Qool Evolution czarny w cenie 299 zł / szt. - otrzymamy za niego trzy vouchery - jeden o wartości 100 zł, drugi o wartości 100 zł oraz trzeci o wartości 99 zł;
 • Ekspres Delta Q Milk Qool Evolution biały w cenie 299 zł / szt. - otrzymamy za niego trzy vouchery - jeden o wartości 100 zł, drugi o wartości 100 zł oraz trzeci o wartości 99 zł;
 • Ekspres Delta Q Qool Evolution czarny w cenie 199 zł / szt. - otrzymamy za niego dwa vouchery - jeden o wartości 100 zł i drugi o wartości 99 zł;
 •  Ekspres Delta Q Qool Evolution czerwony w cenie 199 zł / szt. - otrzymamy za niego dwa vouchery - jeden o wartości 100 zł i drugi o wartości 99 zł.

Obowiązuje limit, iż każdy uczestnik akcji może dokonać zakupu maksymalnie dwóch produktów promocyjnych.  

Realizacja voucherów będzie możliwa w sklepach sieci Biedronka od 25/05/20 do 10/06/20. Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Istotna kwestia jest również taka, iż voucherów nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów. Oznacza to, iż w ramach jednorazowych zakupów (na jednym paragonie) można wykorzystać wyłącznie jeden voucher. Tym sam Biedronka zachęca nas do trzy lub dwukrotnego odwiedzenia sklepu (w zależności od ceny ekspresu a tym samym ilości otrzymanych voucherów).

Zapewne promocja będzie cieszyła się dużym powodzeniem (zresztą jak zazwyczaj akcje tej sieci), a nie wiadoma jaka będzie dostępność wyżej wymienionych sprzętów. To wszystko sprawia, iż należy podchodzić do tej akcji z "rezerwą".

Po regulamin promocji odsyłam na stronę Biedronki.

2 komentarze:

 1. Regulamin się nie ładuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację. Faktycznie wyskakuje błąd, więc wrzuciłem przekierowanie do strony z regulaminami.

   Usuń