poniedziałek, 18 maja 2020

300 zł za założenie konta BNP Paribas

BNP Paribas ponownie wraca do wysokich premii. Teraz do zdobycia jest 300 zł w bonach do Allegro. Tym bardziej warto przyjrzeć się tej ofercie.


Okres promocji

Akcja trwa od 15/05/20 do wyczerpania puli 3.500 szt., lecz nie dłużej niż do 26/05/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza kurier. Aktywacja karty musi nastąpić do 16/06/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy w czerwcu 2020 r.:

  • wykonać minimum 3 transakcje BLIK (mogą być one internetowe bądź w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych);
  • wykonać minimum 3 przelewy z konta osobistego za pomoc bankowości elektronicznej (GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile).

Druga nagroda w wysokości 100 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w lipcu 2020 r.: 

  • wykonania minimum 4 transakcji bezgotówkowych kartą (mogą być one internetowe bądź w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych);
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Trzecia nagroda w wysokości 100 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo w sierpniu 2020 r.: 


  • wykonania minimum 3 transakcje BLIK (mogą być one internetowe bądź w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych);
  • wykonania minimum 3 przelewów z konta osobistego za pomoc bankowości elektronicznej (GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 19/07/20 i zostanie przekazana do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 25/08/20 i zostanie dostarczona do 31/08/20. Zaś trzecia nagroda jest związana z informacją w dniu 25/09/20 i realizacją do końca września 2020 r. Wszystkie e-kody zostaną wysłane w postaci wiadomości SMS na numer telefon użytkownika.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na eŚwiat wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 6 zł. Wymagane jest jej posiadanie do dnia przekazania nagrody, co nieco obniża zysk z tej promocji. W zmian za to otrzymujemy gratis ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które chroni nas przed szkodami wynikającymi z bytowania w internecie. Wypłaty z bankomatów w kraju są tutaj darmowe.

 Podsumowanie

To najwyższa premia BNP Paribas od jakieś czasu. Szkoda, iż akurat w połączeniu z płatną kartą. Oczywiście po odebraniu nagrody można się jej pozbyć i bezpłatnie korzystać z rachunku.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz