wtorek, 5 stycznia 2021

250 zł premii za darmowe konto w BNP Paribas

 

Karnawał 2021

Po dwóch z kolei ofertach promocyjnych z kwotą 400 zł (Alior Bank i Pekao) przyszedł czas na nieco mniejszą stawkę. Aczkolwiek tutaj 250 zł jest bardzo łatwe do uzyskania, więc każdy chętny nie powinien mieć problemów.

 
Okres promocji

Akcja pt. "Razem w karnawale" trwa od 4/01/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 31/01/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 14/02/21. Po podpisaniu umowy czas na działania w kierunku zdobycia premii.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy w lutym 2021 r.:

  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykłe przelewy na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  • wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe wydaną do konta kartą (kwota nie ma tutaj znaczenia, więc drobne, codzienne zakupy spełniają ten warunek). 

Druga gotówkowa nagroda w wysokości 150 zł wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo ich powtórzenia w marcu 2021 r. (przelew i płatności) oraz dodatkowo zapewnienia wpływu na min. łącznie 500 zł (może to być przelew z naszego konta w innym banku w kwocie 250 zł, który później odeślemy, a następnie go ponowimy - w ten sposób zostaną spełnione aż dwa warunki - przelewu i wpływu).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 22/03/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca marca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 26/04/21, zaś przelew na nasze konto zostanie zrealizowany do końca kwietnia.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej premii, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 28/03/21. Instrukcja logowania zostanie przekazana w przesłanym mailu. W przypadku drugiej premii nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Chciałoby się powiedzieć, iż tak mogłoby być w każdej bankowej promocji. 250 zł w gotówce naprawdę nie wymaga wiele zachodu, więc warto po te pieniądze się "schylić".
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz