piątek, 8 stycznia 2021

10 zł zwrotu za najbliższe zakupy w Carrefour

 

W styczniu ponownie jest dostępna okazja związana ze zwrotem za zakupy w Carrefour. Dzięki temu można zaoszczędzić 10 zł przy zakupach o wartości co najmniej 100 zł.

Akcja jest ważna od momentu aktywacji w Visa Oferty (tj. wyświetlenia w swoim panelu użytkownika) do 31/01/21 (choć dla niektórych z Was może ona mieć jeszcze nieco inny termin). Aby z niej skorzystać należy dokonać płatności na kwotę co najmniej 100 zł w sklepie stacjonarnym Carrefour, z wyłączeniem sieci Carrefour Express oraz stacji benzynowych Carrefour. Powyższa oferta obowiązuje także w sklepie internetowym. Z promocji można skorzystać tylko raz i wyłączone są z niej wyroby tytoniowe, alkohol, doładowania energetyczne i telefoniczne, produkty początkowego żywienia niemowląt, produkty lub usługi, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, w tym płatności w ramach usługi Carrefour "Moje Rachunki", zakup polis ubezpieczeniowych, kuponów Lotto, wypłaty gotówki w ramach usługi Carrefour "Cashback".

Oczywiście dla maksymalizacji naszego zysku warto to jeszcze połączyć z kuponami w aplikacji sklepu oraz promocjami bankowymi.

 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz