piątek, 8 stycznia 2021

200 zł do Carrefour z kartą kredytową BNP Paribas

Oprócz zwrotu związanego z programem Visa Oferty, jest jeszcze jeden powód, aby dokonać zakupów w Carrefour. Bowiem uczestnicy akcji promocyjnej karty kredytowej otrzymają bony w kwocie 200 zł do powyższego sklepu.
 
Okres promocji

Promocja trwa od 6/01/21 do 28/02/21.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do osób, które od 1/09/19 nie miały zawartej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o kartę. Po tym pozostaje oczekiwanie na kontakt ze strony konsultanta, który będzie nadzorował dalszą procedurę ze strony banku. Z reguły jest on od razu, a niekiedy trwa to kilka dłuższych chwil. Po pomyślnym przejściu całego procesu i podpisaniu umowy o kartę kredytową, przyjdzie czas na spełnienie warunków promocji. 
 
Są nimi transakcje kartą na łączną kwotę minimum 1.000 zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa. Za każdy z tych miesięcy otrzymamy bon na zakupy w Carrefour o wartości 100 zł (w sumie 2 x 100 zł). Bank zaznacza, iż do wymaganej sumy transakcji nie będzie brał pod uwagę wszelkiego rodzaju "ułatwiaczy", ale zwykłe zakupy w sklepach bądź internecie jak najbardziej spełnią warunek promocji.  Odebranie nagród (bony będą w formie elektronicznej) będzie możliwe po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia, zaś nagroda zostanie udostępniona w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków.
 
Warunki bezpłatności karty

W ramach niniejszej promocji pierwszy rok użytkowania karty jest bezpłatny. W kolejnych latach ta ta karta  kosztuje 9 zł na miesiąc, jednakże z opłaty zwalnia wydatek 1.000 zł miesięcznie. W przypadku wydatków na kwotę min. 500 zł opłata jest zmniejszona do 4,50 zł. Warta uwagi jest informacja, iż rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 złotych, więc lepiej to zrobić po tym terminie.
 
Wartość dodana
 
Tą wartością dodaną jest program lojalnościowy mamBonus. I z tym wiąże się dodatkowa nagroda, a mianowicie 9.200 punktów w tym programie. Pierwsze 5.000 punktów otrzymamy za wykonanie minimum 4 transakcji na minimum 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. Kolejne 200 punktów zostanie nam przydzielone za rejestrację w programie. Zaś ostatnie 2 x 2.000 punktów "zarobimy" za każdy miesiąc posiadania karty w czasie trwania promocji. Otrzymane punkty można wymienić na nagrody bądź vouchery w programie mamBONUS.
 

Podsumowanie


W dosyć łatwy sposób można tutaj ponad 200 zł (biorąc pod uwagę program lojalnościowy banku) Co prawda wymagany jest wydatek 2.000 zł, ale wspomniany zwrot to przyzwoite 10 %. W sumie na początku roku na BNP Paribas można zarobić 450 zł - 250 zł za konto i 200 zł za udział we wspomnianej wyżej promocji.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz