poniedziałek, 11 stycznia 2021

Lampa UV Sanogama i bon 50 zł do Biedronki za darmowe konto BNP Paribas

 

Z nietypową promocją wystartował BNP Paribas. Można w niej zdobyć lampę sterylizującą wnętrza Sanogama (Sanolight UV TH-UVC-10) oraz kod na zakupy w sieci sklepów Biedronka. Wartość nagród robi wrażenie, bowiem prawie 500 zł za darmowe konto nie zdarza się zbyt często.

 
Okres promocji

Akcja pt. "Razem w karnawale" trwa od 7/01/21 do wyczerpania puli 1.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 19/01/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 26/01/21. Po podpisaniu umowy czas na działania w kierunku zdobycia nagród.

Aby zdobyć nagrodę w postaci lampy UV o wartości 449 zł należy w styczniu 2021 r.:

  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykłe przelewy na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  • zapewnić wpływy min. 1.000 zł (może to być przelew z naszego konta w innym banku).

Druga nagroda, którą jest 50 zł do sieci sklepów Biedronka, wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo w lutym 2021 r.:
 
  • wykonania min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykłe przelewy na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  • wykonania transakcji kartą na min. 300 zł (regulamin wyklucza wszelkiego rodzaju ułatwiacze, niemniej zwykłe zakupy w tradycyjnych sklepach bądź internecie spełnią ten warunek).
 
Wiadomość o przyznaniu pierwszej otrzymamy do 15/02/21. Wówczas trzeba będzie zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (adres do wysyłki) do 21/02/21. Instrukcja logowania zostanie przekazana w przesłanym mailu. Lampa zostanie wysłana do 28/02/21 za pośrednictwem kuriera.

Informacja o zdobyciu drugiej nagrody trafi do laureatów do 26/03/21, zaś sama nagroda zostanie przesłana na numer telefonu uczestnika do końca marca.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Nie ma się czemu dziwić małej puli wniosków, gdyż promocja jest dosyć atrakcyjna i przez to mocno limitowana. Szczególnie fajna jest ta pierwsza nagroda, którą biorąc pod uwagę łatwe warunki do jej zdobycia (wystarczy, iż prześlemy ze swojego konta w innym banku 1.000 zł, a następnie tą kwotę odeślemy) jest "właściwie" za darmo. A w czasach obecnej pandemii warto mieć takie coś w domu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz