środa, 13 stycznia 2021

100 zł za zawarcie umowy z Twisto

 

Najwyższy bonus od Twisto jest już ponownie dostępny. Można więc w łatwy i szybki sposób zarobić 100 zł. A przy sprawdzić zalety karty płatniczej Twisto.

 
Okres promocji

Promocja trwa od 12/01/21 do wyczerpania promocyjnej puli w ilości 2.500 szt.

Adresaci promocji 

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia mieszkająca w Polsce. Wymagane jest również posiadanie konta bankowego. Dodam też, iż Twisto wyklucza poprzednich swoich klientów (po prostu takie wnioski są odrzucane).

Warunki uczestnictwa

Warunkiem udziału w promocji jest złożenie wniosku o Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą .  Wspomniana karta płatnicza działa podobnie jak karta kredytowa (a łatwiej ją dostać co jest jakimś plusem) tj. dokonujemy płatności za pomocą pieniędzy w ramach przyznanego wcześniej limitu. Grace period (tj. odroczona płatność) wynosi tutaj 45 dni. W procesie wnioskowania należy zweryfikować swoją tożsamość za pomocą standardowej weryfikacji w postaci przelewu złotówki ze swojego konta bankowego (i właśnie dlatego jest ono nam niezbędne). Dane wnioskodawcy muszą się zgadzać z danymi na przelewie bankowym.  Niezbędne jest również zaznaczenie odpowiednich zgód: na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji.
 
Ostateczna decyzja o przyznaniu takiej karty należy do wydawcy, lecz na pewno wpływ na nią będzie miała nasza zdolność kredytowa jak i wnioskowana kwota (jeżeli zależy nam tylko na premii powinna być niezbyt duża typu 1.500 zł). Decyzję otrzymamy już w przeciągu 24 godzin od wysłania wniosku (a czasem nawet wcześniej). Jeżeli będzie ona pozytywna to nagroda jest już nasza:)
 
Aby przejść przez promocję bez kosztowo należy wybrać darmowy plan Online (do dyspozycji mamy jeszcze płatny Space w kwocie 9,99 zł  na miesiąc). W grę wchodzi tutaj jedynie karta wirtualna, do płacenia w internecie. I właśnie w taki sposób należy spożytkować nagrodę. Po prostu trzeba zrobić zakupy w sieci, a następnie spłacić je za pomocą środków promocyjnych (za pośrednictwem funkcji "Wykorzystaj kod promocyjny").  Będą one widoczne w zakładce "Punkty" na swoim koncie Twisto.

Podsumowanie

 

Darmowe 100 zł to fajny opcja dla uczestników promocji. Niejako przy okazji można zaopatrzyć się w darmowy produkt kredytowy (nic nie płacimy niezależnie czy korzystamy i spłacamy zgodnie z harmonogramem swoje zadłużenie czy też nie).

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Formularz informacyjny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz