piątek, 23 kwietnia 2021

300 zł w gotówce i 100 zł w bonie od mBanku

Bardzo fajna akcja promocyjna ruszyła w mBanku. Do zdobycia jest 300 zł. Swój zysk można zwiększyć poprzez program poleceń (50 zł za polecenie konta) i kartę kredytową (100 zł w postaci karty podarunkowej Allegro).

 
Okres promocji

Promocja trwa od 23/04/21 do 31/05/21.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z akcji promocyjnej należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1/01/17.


Warunki uczestnictwa

 

Bonus 100 zł

 

Osoby, które mogą i chcą skorzystać z akcji muszą zarejestrować się na promocyjnej stronie. Należy przy tym wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (w celu rozliczenia premii). Po tym powinniśmy otrzymać na nasz adres e-mail link z przekierowaniem do założenia wniosku o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą. 
 
Po zawarciu umowy z bankiem wymagane jest wykonanie minimum 8 płatności kartą debetową i/lub BLIKIEM (w dowolnych punktach na dowolne kwoty) w następujących okresach:

  • w kwietniu i/lub maju oraz w czerwcu - dla umowy zawartej w kwietniu;
  • w maju i/lub w czerwcu oraz w lipcu - dla umowy zawartej w maju;
  • w czerwcu i lipcu - dla umowy zawartej w czerwcu.
 
Informacja o nagrodzie w wysokości 100 zł trafi do nas mailowo najpóźniej do 20/08/21. Wówczas w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości trzeba zalogować się na stronie promocji (poprzez link z e-maila), aby tam uzupełnić numer rachunku do przelewu premii. Bonus 100 zł będzie wypłacony do 6/09/21.
 

Premia 200 zł

 
Aby zdobyć pierwsze 50 zł należy zapewnić szybki wpływ, a więc przelać jednorazowo do banku min. 1000 zł (warunki promocji spełnia przelew z naszego konta w innym banku). Trzeba to zrobić w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Oprócz tego wymagane jest wykonanie min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty (to pokrywa się z wymogiem zdobycia bonusu 100 zł, a więc realizując te płatności spełniamy warunki zdobycia obu premii!). Czas ich realizację mamy do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Premia w wysokości 50 zł zasili nasze konto do końca kolejnego miesiąca.

Aby zdobyć kolejne 3 x 50 zł należy powtórzyć wszystkie te operacje (a więc przelew i płatności) w drugim, trzecim i czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. Premia za spełnienie warunków zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.
 

250 zł w programie poleceń


Aby oprócz bonusu (100 zł) i premii (200 zł) można zdobyć jeszcze 250 zł w programie poleceń. mBank płaci po 50 zł za każdego poleconego (ale tylko w obrębie opisywanej promocji). Konto można polecić maksymalnie 5 osobom (5 x 50 zł). Polecającym może być wyłącznie osoba, która skorzysta z promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" (a więc założy konto i spełni warunki uzyskania bonusu 100 zł). Kod polecenia będzie udostępniony uczestnikom promocji po zalogowaniu się na stronie promocji. Osoba polecona musi użyć ten kod w czasie rejestracji w promocji.

Bon Allegro o wartości 100 zł 


Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard w okresie od 24/03/21 do 16/06/21. Następnie do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy, należy zrobić zakupy przy użyciu tej karty na łączną kwotę 1.000 zł. Nagroda zostanie udostępniona w serwisie transakcyjnym na koniec miesiąca, w którym wykonano ostaną transakcję bezgotówkową, liczoną do kwoty 1.000 zł. 
 
W ramach promocji karta kredytowa Mastercard Standard (jej limit waha się od 1.500 do 20.000 zł) jest wydawana bez opłat. Jednakże występuje tutaj opłata roczna w wysokości 70 zł. Można jej uniknąć poprzez wykonanie 240 transakcji lub wydanie 12.000 zł bądź też zamknięcie karty...po odebraniu nagrody.

Konto oszczędnościowe 1,8 %

W ramach promocji można skorzystać z promocyjnego oprocentowania 1,8 %, gdy otworzy się rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele. Maksymalna kwota jaką można tu ulokować to 10.000 zł, a  czas trwania promocyjnego oprocentowania będzie obowiązywał przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia tego rachunku. Aby zyskać wspomniane 1,8 % konieczne jest co miesięczne zwiększenie salda o co najmniej 100 zł. Jest to bowiem swoista nagroda za regularne oszczędzanie i taki musi spełniać znamiona.

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Opłaty tej można się pozbyć poprzez wykonanie płatności na kwotę min. 350 zł. Wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, o ile kwota wypłaty wyniesie co najmniej 100 zł. Przy mniejszej transakcji będzie pobrana prowizja w wysokości 2,50 zł.

 

Podsumowanie

 

300 zł w promocji konta osobistego to niezła stawka. A jak weźmie udział para to będzie aż 600 zł plus 50 zł za polecenie. Oprócz nagród za start można jeszcze otrzymać bonus za kartę kredytową, niezłą stawkę na koncie oszczędnościowym i dostęp do giełdy za pomocą usługi eMakler. Zachęcam do korzystania.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz