poniedziałek, 24 maja 2021

Perfumy i kremy za darmo w Biedronce

 

Za darmo w Biedronce

Jest dobra okazja do odwiedzenia sklepów sieci Biedronka. Wszystko dzięki akcji pt. "Damskie Kremy do twarzy i perfumy za darmo".

Promocja obowiązuje w dniach 24-26/05/21 i jest skierowana do użytkowników programu lojalnościowego Moja Biedronka.  

Aby z niej skorzystać należy zakupić produkty promocyjne (wyszczególnione w załączniku nr 1 regulaminu promocji) i przy płatności okazać kartę wyżej wymienionego programu. W zamian za to otrzymamy voucher 100 % wartości ceny tychże produktów, który będzie można wykorzystać na kolejne zakupy w ciągu dwóch dni handlowych następujących po dniu zakupu, w którym ten voucher został wydany. Aby go zrealizować należy dokonać transakcji na kwotę większą o co najmniej 1 zł niż wartość vouchera.

W czasie trwania akcji promocyjnej uczestnik może dokonać zakupu maksymalnie dwóch produktów promocyjnych w każdym dniu trwania akcji i otrzymać dziennie wyłącznie jeden voucher o wartości ceny dwóch kupowanych produktów (przy zakupie obu na jednym paragonie) lub otrzymać dziennie wyłącznie dwa vouchery, każdy o wartości ceny kupowanego produktu (przy zakupie w ramach dwóch różnych transakcji).

Bardzo przyjemna akcja, dzięki której można uzupełnić swój zapas kosmetyków. A do tego można to jeszcze pożenić z akcją zwrotów Nivea.

Regulamin promocji.

 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz