czwartek, 13 maja 2021

Zwrot za zakup kosmetyków Nivea

W najnowszej promocji można zyskać zwrot części pieniędzy za zakup produktów Nivea do pielęgnacji i oczyszczania twarzy. Wymagany jest ich zakup na kwotę min. 40 zł.

Promocja trwa od 10/05/21 do 2/06/21 lub do wcześniejszego wyczerpania puli zwrotów, która wynosi 25.000 szt.

Aby skorzystać z akcji należy nabyć w sklepie na terenie Polski dowolnie wybrane produkty promocyjne i zapłacić za nie min. 40 zł. Produktami promocyjnymi są kosmetyki do pielęgnacji i oczyszczania twarzy z wyłączeniem produktów z linii NIVEA Creme oraz NIVEA Soft.

Po tym należy zgłosić ten fakt na stronie promocji. Niezbędne będzie podanie swoich danych oraz załączenie zdjęcia paragonu.  

Uczestnik w trakcie trwania promocji może otrzymać zwrot pieniędzy za maksimum 5 takich zakupów. Wartość zwrotu wynosi 20 zł. Przekazanie pieniędzy na wskazany wcześniej rachunek bankowy nastąpi do 75 dni kalendarzowych od zakończenia akcji.

Wysokość zwrotu w najlepszym przypadku wyniesie więc 50 % (20/40 zł). Ale można to spróbować połączyć z inną typu akcją i wycisnąć maksimum zysku. Z pomocą przychodzi Biedronka i jej promocja związana z voucherami.


Akcja trwa w dniach 13-15/05/21 i w tym czasie za zakupy wszystkich kosmetyków Nivea (limit dzienny to 8 szt.) z kartą Moja Biedronka otrzymamy voucher o wartości 50 %.  Będzie można go wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych następujących po dniu otrzymania vouchera. 

Stosując tą kombinację promocyjne produkty możemy mieć właściwe za darmo.2 komentarze:

  1. Niestety, ale bardzo niekorzystny zwrot.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W najbliższych dniach (24-26/05/21) będzie akcja w Biedronce ze zwrotem 100 % wartości w formie vouchera. Także połączeniu tych dwóch promocji wygląda już dużo lepiej.

      Usuń