środa, 9 czerwca 2021

Czerwcowa promocja w Biedronce

 

W Biedronce trwa akcja promocyjna, dzięki której za zakupy w kwocie min. 99 zł otrzymamy vouchery o wartości 25 zł. A więc zwrot jest tutaj dosyć pokaźny (około 25 %), ale warunki jego realizacji nie należą do najłatwiejszych.

Akcja promocyjna pt.  "W czerwcu oszczędzaj i zyskuj z kartą Moja Biedronka" trwa w zasadzie przez cały czerwiec (a dokładniej od 4 do 26 czerwca 2021 r.).

Jednakże kluczowe jest tutaj zrobienie zakupów w piątek od godziny 15:00 do soboty do godz. 15:00. Wówczas, jeżeli wartość na naszym paragonie wyniesie min. 99 zł i zeskanujemy kartę lojalnościową sklepu, otrzymamy 5 voucherów po 5 zł każdy. Trzeba będzie je wykorzystać przez cały kolejny tydzień roboczy (poniedziałek-piątek), z tymże jeden voucher można wykorzystać jednego dnia. Konieczne są tutaj zakupy za kwotę wyższą o co najmniej 1 zł niż wartość vouchera. Oczywiście należy przy nich okazać swoją kartę Moja Biedronka. Tak więc, aby w pełni je zrealizować trzeba odwiedzać sklep przez te wszystkie dni. A w weekend po raz kolejny w celu zdobycia następnych bonusów.W sumie za wydanie 396 zł otrzymamy 100 zł w postaci voucherów.

Z akcji promocyjnej wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt, a także płatności za jakiekolwiek usługi oraz doładowania, w tym doładowania do telefonów, karty podarunkowe czy doładowania kart podarunkowych.

Nie da się ukryć, iż to promocja dla długodystansowców. Idealna dla osób, które co weekend robią w Biedronce większe zakupy, a w tygodniu udają się tam po codzienne sprawunki (traktując ją jako "osiedlowy sklepik"). W innym przypadku to zbytnio nie ma sensu.

Regulamin promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz