czwartek, 10 czerwca 2021

300 zł w promocji konta BNP Paribas

 

W najnowszej promocji BNP Paribas do wzięcia jest 300 zł w gotówce. Warunki do ich zdobycia nie są zbyt wygórowane, a więc można się pokusić o tą nagrodę.

Okres promocji 

Akcja trwa od 8/06/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 30/06/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 16/07/21. Premia w wysokości 300 zł jest podzielna na trzy części.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w gotówce w wysokości 50 zł należy lipcu 2021 r.:


  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykły przelew na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek).

Druga gotówkowa nagroda w wysokości 150 zł wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo w kolejnym, następnym miesiącu kalendarzowym (sierpień 2021 r.):

 

  • wykonania płatności bezgotówkowych kartą na min. 300 zł  (w tradycyjnych sklepach bądź w internecie);
  • otrzymania wpływu/ów na łączną kwotę min. 500 zł (może być jeden lub kilka mniejszych z naszego konta w innym banku).

Ostatnie 100 zł otrzymamy pod warunkiem spełnienia wszystkich powyższych warunków oraz dodatkowo we wrześniu 2021 r.:
 
  • wykonania min. 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej;
  • wykonania płatności bezgotówkowych kartą na min. 500 zł;
  • zapewnienia wpływów na łączenie min. 100 zł.


Wiadomość o przyznaniu nagród zostanie przesłana do laureatów odpowiednio 20/08/21, 24/09/21 i 22/10/21 , a sama nagroda zostanie przekazana do końca każdego z wymienionych miesięcy.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody , zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 28 dnia sierpnia 2021 r.. W przypadku drugiej i trzeciej premii nie ma już takiej konieczności.
 

5.000 zł w konkursie

 
Dla uczestników promocji przewidziany jest konkurs, w którym można wygrać 5.000 zł, 1.500 zł bądź 1.000 zł. Warunkiem wzięcia udziału jest spełnienie warunków uzyskania pierwszej nagrody w promocji, a następnie od w okresie 1/09/21-30/09/21 udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe "Odpowiedz nam co zainspirowało Cię do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji". Jeżeli nasz odpowiedź trafi w gusta organizatorów to nagroda zostanie nam przekazana do 31/10/21 (po uprzedniej informacji o wygranej do 20/10/21). Połamania pióra:)


Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Oprócz tej promocji jeszcze można pokusić się o kartę kredytową i tym samym zdobyć dodatkowe 300 zł. Razem to już będzie 600 zł plus konkurs z szansą na nagrodę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz