piątek, 1 października 2021

350 zł premii z kontem Santander Bank Polska

Kolejna edycja promocji Santander Bank Polska gwarantuje nam premię w wysokości 350 zł. To jedna z lepszych stawek za  konto, a sam produkt jest niezły.

Okres promocji

Promocja trwa od 1/10/21 do 31/10/21

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w Santander Bank Polska od 1/10/20 do dnia skorzystania z promocji. Posiadanie innego z produktów jak np. karta kredytowa nie wyklucza z akcji. 
 
Jednakże dodatkowym warunkiem jest nie posiadanie konta osobistego w Santander Bank Polska otwartego w jakiejkolwiek promocji z premią od 1/04/19.

Podsumowując są dwie różna daty dla byłych klientów banku - osobna dla tych, którzy wcześniej korzystali z jakiejkolwiek promocji związanej z otwarciem konta, zaś inna dla wszystkich pozostałych.

Dla zupełnie nowego klienta nie mają one żadnego znaczenia i może on wziąć udział nie zwracając na nie uwagi.

Warunki uczestnictwa

Jeżeli chcemy skorzystać z promocji to w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę.  Karta płatnicza nie jest wymagana, lecz znacznie ułatwi realizację warunków promocji.  Konieczne jest przy tym:

 • przekazanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail w celach kontaktowych;
 • zgoda na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych;
 • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym;
 • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Umowę powinniśmy podpisać do 15/11/21 (przy czym złożeniu wniosku o promocyjne konto musi być do końca października 2021) .

I już za podpisanie umowy otrzymamy 50 zł. Kwota ta zasili nasze konto do 31/12/21.

Aby zdobyć główną część nagrody należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy (czyli w listopadzie, w grudniu i styczniu) po otwarciu konta:

 • zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1.000 zł (może być przelew z naszego konta w innym banku);
 • wykonać min. 1 płatność bezgotówkową (kartą lub BLIKiem w sklepie stacjonarnym bądź w internecie) na min 10 zł;
 • zalogować się min. raz do aplikacji Santander Mobile.
 
Nagroda w wysokości 250 zł zostanie nam wypłacona do 28/02/22.
 
Program poleceń

Aby uzyskać dodatkowe 50 zł koniecznie trzeba opisywaną wyżej promocję połączyć z programem poleceń. W tym przypadku promocja również wymaga braku posiadania konta osobistego dla celów prywatnych w Santander Bank Polska od 1/10/20. Jeżeli te warunki spełniamy to należy w trakcie wnioskowania o konto (a dokładnie w trakcie wyboru karty) podać kod polecający obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego - 1000491741.  Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Istotne jest to, iż chociaż jedna transakcja musi być wykonana tutaj za pomocą BLIKa (reszta może być kartą lub w dalszym ciągu BLKiem). Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 500 zł, a więc bank wynagrodzi 10 poleceń. Polecany otrzyma swoją premię niezależnie od ilości wykonanych poleceń przez polecającego. Obecna edycja programu poleceń trwa do 28/02/22.
 

50 zł z programu Bezcenne Chwile


Kolejny bonus wiąże się z promocją Mastercard. Aby go zdobyć należy zarejestrować naszą kartę Mastercard (wydaną do konta) w programie Bezcenne Chwile. W dalszej kolejności warunkiem koniecznym jest dokonanie płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 50 zł. Mamy na to 30 dni od rejestracji w wyżej wymienionym programie. Za to otrzymamy 4.000 punktów Bezcenne Chwile, które to zostaną dopisane do naszego konta w ciągu 60 dni od spełnienia warunków. Punkty będą ważne 2 miesiące i można je wymienić na nagrodę taką jak np. voucher o wartości 50 zł do wybranego sklepu. Na koniec dodam, iż tutaj wielkość nagród jest limitowana i wynosi 66.000. Warto to wziąć pod uwagę i nie zwlekać z wzięciem udziału w promocji.
 
Wartość dodana

Wartość dodana to oprócz wspominanych promocji  to przede wszystkim:
 
 • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza. W moim przypadku to zazwyczaj klika dodatkowych złotych w miesiącu, ale jakoś lżej na sercu robiąc przelewy płatności.
 • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to wszystko bezpłatnie i bez limitu.
 • 1 % na mobilnej lokacie dla kwoty od 1.000 zł do 20.000 zł. Okres depozytu trwa 4 miesiące. Zawsze to coś biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku depozytów bankowych. Lokatę można założyć tylko raz, ale za to w dowolnym momencie.

Warunki bezpłatności konta
 
Posiadanie Kota Jakie Chcę wiąże się z opłatą 6 zł miesięcznie, zaś karta to dodatkowe 8 zł. Jednakże zapewnienie wpływu na min. 500 zł  oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu zwalnia z powyższych opłat. Oczywiście, przy realizowaniu warunków promocji, warunki bezpłatności spełnimy niejako z automatu. Osoby do 26 roku za konto nic nie płacą, a opłatę za kartę niweluje jedna płatność w miesiącu. W przypadku bankomatów to najlepiej korzystać z urządzeń własnych banku. Wówczas nie ma żadnych kosztów. W innych przypadku jest pobierana opłata w wysokości 5 zł od transakcji. No chyba, iż ktoś ma poniżej 26 lat. Wtedy korzystanie ze wszystkich maszyn w kraju jest darmowe.

Podsumowanie


Warto z korzystać z oferty i zgarnąć premię, a później korzystać z wszystkich zalet tego konta.

1 komentarz:

 1. Od listopada do końca 2021 roku jest promocja, dzięki której za opłacenie naszych rachunków otrzymamy 2 % zwrotu (zamiast standardowego 1 %).

  OdpowiedzUsuń