piątek, 1 października 2021

200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Bardzo prosta akcja promocyjna ruszyła w Alior Bank. Dzięki niej można zyskać 200 zł premii i to bardzo małym wysiłkiem.

 
Okres promocji

Akcja trwa od 1/10/21 do 31/12/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w Alior Bank w okresie ostatnich dwóch lat od daty złożenia wniosku o konto. Wykluczeni są także posiadacze Karty Kibica Alior Bank i konta T-Mobile Usługi Bankowe.
 
Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o promocyjne konto. Umowę można zawrzeć za pośrednictwem przelewu, wideorozmowy bądź kuriera w ciągu 30 dni od wysłania wniosku.

200 zł


Premia podzielona jest na cztery równe części - po 50 zł w każdym miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki. A są nimi:

 • wykonanie minimum 1 płatności kartą na dowolną kwotę;
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.
 
Warunki te obowiązują przez pierwsze 4 pełne miesiące kalendarzowe. Nagroda zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca i tak cztery razy.

 
Wartość dodana

Konto Jakże Osobiste oferuje szereg korzyści, spośród których można wybrać dwie bezpłatnie. Są to min.:
 
 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych;
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • bezpłatne wypłaty za granicą;
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni;
 •  ubezpieczenie podróży za granicą;
 • pakiet assistance - pomoc w nagłych wypadkach;
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 • pakiet bezpłatnych powiadomień;
 • 1 % na koncie oszczędnościowym (warunkiem są transakcje na kwotę min. 300 zł miesięcznie kartą debetową);
 • zwrot 1 % za płatności zbliżeniowe telefonem.

Każda kolejna to koszt 3,50 zł miesięcznie. Według mnie najlepsze z nich to zwrot 1 % za płatności zbliżeniowe telefonem (do 20 zł miesięcznie) i podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (1 % do 10.000 zł). Dzięki wymienionej wyżej korzyści ze zwrotem 1 % można zyskać aż 240 zł rocznie. Korzyści możemy dowolnie zmieniać w zależności od naszych upodobań i potrzeb.

Warunki bezpłatności konta

Darmowość konta i karty można zapewnić przez miesięczny  wypływ 1.500 zł (ważne, aby ta kwota stanowiła jeden przelew - proszę na to zwrócić uwagę!) i obrót kartą na kwotę 300 zł (wliczają się w to wspomniane wyżej płatności zbliżeniowe telefonem, więc spełniając ten warunek jesteśmy już 3 zł na plusie). Tutaj trzeba przyznać, iż trzeba trochę bardziej się "wysilić", iż w przypadku konkurencji. Brak spełnienia tych warunków może na razić nas na koszt 15 zł (10 zł za konto w razie braku odpowiedniego wpływu i 5 zł za kartę w przypadku braku odpowiedniego obrotu). Oczywiście po otrzymaniu puli premii z samej karty można zrezygnować.

Podsumowanie


Bardzo prosta promocja i jedna z najłatwiejszych premii do zdobycia. Warto z niej skorzystać, bo konto jest tutaj dobre. Dzięki płatnościom za pomocą telefonu można być kilka złotych na plusie w każdym miesiącu (1 % zwrotu).
 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz