wtorek, 5 października 2021

160 zł premii w promocji ING i 50 zł z polecenia

 

Dawno nie opisywałem żadnej promocji w ING. Pora to nadrobić, więc chciałbym przedstawić najnowszą akcję z premią 160 zł. 
Okres promocji 
 
Promocja trwa od 1 października 2021 r. do 19 stycznia 2022 r. 
 
Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do nowych klientów banku, czyli osób nieposiadających żadnego Konta z Lwem w ING Banku  od 1/07/20 do 30/09/21.

Warunki uczestnictwa

W promocji można uzyskać nagrodę w wysokości od 110 zł do 160 zł. Jej wysokość jest uzależniona od spełnienia warunków. Niezależnie od wybranej opcji, w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto. Należy przy tym wybrać również konto oszczędnościowe i kartę debetową. Istotne jest przy tym, aby wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank w sposób elektroniczny informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych. Wszystko to można zrobić w sposób zdalny (poprzez przelew weryfikacyjny z naszego konta w innym banku), zaś karta debetowa zostanie dostarczona pocztą. To bardzo dobra opcja, gdyż pozwala na uruchomienie produktu w sposób szybki i bezkontaktowy.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 110 zł uczestnik promocji musi do 19/04/22 wykonać transakcje bezgotówkowe (w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz przez telefon) za minimum 1.000 zł kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Natomiast dodatkowe 50 zł wymaga spełnienia do 19/04/22 jeszcze kilku warunków:
 
  • wykonania trzech transakcji  BLIKiem w internecie (mogą to być te same transakcje jak w przypadku nagrody w wysokości 110 zł);
  • otrzymania w każdym z trzech dowolnych miesięcy łączny wpływ wynagrodzenia wynoszący przynajmniej 1.000 zł  (wykluczone są przelewy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny);
  • założenie minimum jednego Celu Oszczędnościowego na otwartym w promocji OKO;
  • posiadanie na dzień 19/04/22 na założonym celu salda min. 300 zł.

Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji bank wypłaci nagrodę (110 lub 160 zł) do 4/05/22 na otwarte konto oszczędnościowe (założone wraz z kontem osobistym).  Oczywiście trzeba wtedy być posiadaczem wszystkich założonych wcześniej produktów.

50 zł za założenie konta z polecenia

 

Swój zysk można zwiększyć poprzez założenie konta z polecenia. W tym celu przy wnioskowaniu o rachunek należy podać kod obecnego klienta banku. Nagrodą jest premia w wysokości 50 zł, a warunkiem jej utrzymania (oprócz podania kodu) jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, przy użyciu dowolnej karty wydanej do konta lub transakcji BLIK. Warunek ten należy spełnić w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta (najpóźniej do 7/02/22). Zachęcam do użycia kodu kogoś ze swojej rodziny bądź przyjaciół. Gdyby ktoś nie miał takiej możliwości to będę wdzięczny za użycie moje kodu polecenia: 70A0OP (w takim przypadku proszę o kontakt na adres e-mail - czeka niespodzianka!). Obecny program poleceń trwa do 25/11/21.
 
 
 
Warunki bezpłatności konta

Najbardziej popularne konto Direct jest darmowe. Natomiast karta debetowa generuje miesięczny koszt w wysokości 7 zł. Można jednak jego uniknąć poprzez wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł. W przyszłości można też z niej zrezygnować (tak jak ja to zrobiłem, ale to już po wypłaceniu premii), a wtedy nie poniesiemy już żadnych kosztów. Istotna rzecz jest taka, iż ING inaczej liczy okres rozliczeniowy niż większość banków - tutaj trwa on od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca. W przypadku bankomatów, wszędzie jest darmowa pierwsza wypłata w miesiącu. Kolejne wiążą się z opłatą w wysokości 2,5 zł. Nie występują ona jeżeli wybieramy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz tych należących do ING.

Podsumowanie


Standardowa promocja ING. Warto z niej skorzystać i zarobić kilka złotych. A później korzystać z licznych (choć ostatnio ich jest mniej) dla obecnych klientów.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz