wtorek, 26 października 2021

Wypróbuj za darmo słodkości od Delecta

 

Tym razem czeka nas "słodka" promocja. W akcji "Delectuj ze smakiem" można otrzymać zwrot za zakup produktów promocyjnych La Chocolatiere Delecta. Wśród nich znajdziemy ciasta, czekolady czy musy.

Akcja trwa od 25/10/21 do wyczerpania puli 5.550 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 30/11/21 (ostatni dzień na promocyjny zakup).

Promocja jest podzielona na 37 etapów dziennych, w których pula zwrotów wynosi maksymalnie 150 szt.
 
Zwroty nieprzyznane w danym etapie przechodzą do kolejnego etapu i zwiększają pulę zwrotów w kolejnym etapie. W promocji biorą udział promocyjne produkty zakupione w punktach sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej udokumentowane oryginałem dowodu zakupu. Istotne jest to, aby wartość zakupionego produktu/produktów wyniosła co najmniej 7 zł. Po dokonaniu transakcji należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż 15 zł)  zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 10/01/22, zaś w przypadku wymogu dodatkowej weryfikacji do 24/01/22.
 
Wygląda na to, iż najlepiej więc nabyć promocyjne produkty za kwotę od 7 do 15 zł. Ale najważniejsze jest to, aby złapać się do puli zwrotów.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz