środa, 20 października 2021

400 zł premii za założenie konta w BNP Paribas

 

Muszę przyznać, iż BNP Paribas znowu się postarał. 400 zł w gotówce za darmowe konto to jest niewątpliwe dobra oferta.

 
Okres promocji

Promocja trwa od 18/10/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 7/11/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Podpisanie umowy oraz aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 21/11/21. Po tych przejściu tej procedury czas na działania w kierunku zdobycia premii.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł należy w listopadzie 2021 r.:

  • wykonać min. 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykłe przelewy na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek).

 

Druga nagroda w wysokości 250 zł wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności w grudniu 2021 r., styczniu  i lutym 2022 r.:

 

  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku);
  • wykonania min. 5 transakcji BLIK (w punktach stacjonarnych i/lub w internecie).

 

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 20/12/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca grudnia. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 23/03/22 i trafi on do nich do końca marca.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 26/12/21. Instrukcja logowania zostanie przekazana w przesłanym mailu. W przypadku drugiej nagrody nie ma już takiej konieczności.
 

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 5 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Bardzo fajna promocja - 400 zł za kilka prostych warunków. Właśnie skończyła mi się karencja, więc mogę z niej skorzystać:)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz